Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Vek je len číslo? Mel Gibson sa na staré kolená zahľadel do mladučkej krásky: Aha, ako to medzi nimi iskrí!

18.03.2017 bak

Je od neho o 35 rokov mladšia a porodila mu jeho deviate dieťa. Modrooký fešák má už síce po 60-ke, ale zdá sa, že síl má ešte dosť.

Mel Gibson 13 obrázkov vo fotogalérii Mel Gibson

Americký herec, režisér a producent Mel Gibson (61) sa na "staré" kolená zahľadel do mladučkej scenáristky Rosalind Ross (26). Tá sa kedysi venovala voltíži – akrobatickej jazde na koni, a niekdajší udatný hrdina William Wallace z filmu Statočné srdce jej učaroval aj napriek povesti, akú si získal kvôli násilnostiam, ktoré mal spáchať na expriateľke Oksane Grigorieve.

Tehotná Rosalind Ross a Mel Gibson. 13 obrázkov vo fotogalérii Tehotná Rosalind Ross a Mel Gibson.

Najnovší potomok Mela Gibsona sa vypýtal na svet 20. januára tohto roku a dostal meno Lars Gerard. Hviezda z komédie Po čom ženy túžia sa k veľkému vekovému rozdielu medzi ním a Rosalind vyjadruje takto: „Vek je len číslo a my dvaja sa máme radi. Samozrejme, môže to spôsobiť problém a človek sa toho aj trochu obáva, ale nám to zatiaľ funguje. Ona je veľmi špeciálna.“

Mel Gibson a Rosalind Ross 13 obrázkov vo fotogalérii Mel Gibson a Rosalind Ross

Starnúci herec žil vyše tridsať rokov po boku bývalej zdravotnej sestry Robyn Moorovej. Majú spolu 7 detí (6 synov a 1 dcéru). Potom sa mu však začali zapaľovať lýtka a zaplietol sa s o 14 rokov mladšou Ruskou Oksanou Grigorievou, s ktorou splodil dcéru Luciu (7). S manželkou sa rozviedol v roku 2009 po trojročnom odlúčení.

Oksana Grigorieva s dcérkou Luciou. 13 obrázkov vo fotogalérii Oksana Grigorieva s dcérkou Luciou.

Celý svet riešil nahrávku s jeho šialeným výbuchom zlosti, kde mal Oksanu urážať tými najhrubšími rasistickými a znevažujúcimi nadávkami. Gibson tento moment oľutoval a označil ho za najhorší vo svojom živote. Po tom sa na istý čas utiahol, venoval sa modlitbám a chodil na terapie.

Po 10-ročnom exile vo filmovom priemysle sa vrátil s filmom Hacksaw Ridge: Zrodenie hrdinu, ktorý režíroval a získal zaň štyri nominácie na Oscara, z ktorých premenil dve na zlaté sošky.

Vekový rozdiel im vraj neprekáža. 13 obrázkov vo fotogalérii Vekový rozdiel im vraj neprekáža. Mel Gibson a Rosalind Ross 13 obrázkov vo fotogalérii Mel Gibson a Rosalind Ross Mel Gibson a Rosalind Ross 13 obrázkov vo fotogalérii Mel Gibson a Rosalind Ross Mel Gibson a Rosalind Ross 13 obrázkov vo fotogalérii Mel Gibson a Rosalind Ross

Tlačiť Diskusia (2)