Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Odvážne priznania 5 žien, ktoré podviedli partnera a nič neľutujú: TOTO je dôvod, prečo som to spravila!

19.03.2017 bak

Tu sú odvážne priznania žien, ktoré boli neverné svojim partnerom a vôbec to neľutujú. Prečo to urobili?

Nevera môže niekedy zachrániť, ale niekedy úplne pochovať vzťah. 4 obrázky vo fotogalérii Nevera môže niekedy zachrániť, ale niekedy úplne pochovať vzťah.

Nevinný flirt je jedna vec, ale vyspať sa s niekým iným ako s oficiálnym partnerom, je už silnejšia káva. Tu sú príbehy žien, ktoré necítili žiadnu ľútosť, keď si užívali s niekým iným.

Vydávala som sa mladá

Vydala som sa ako 22-ročná, teda veľmi mladá. Vzala som si muža, ktorého som nemilovala a to len preto, že som cítila veľký tlak zo strany rodiny. Nahovárali mi, že by som sa mala zmerať skôr na rodinu ako na kariéru. Aj všetci moji priatelia boli už v tom čase zobratí, vtedy to bolo bežné. Naše manželstvo bolo mŕtve skôr ako vôbec začalo a existovali sme pri sebe len zo zvyku. Keď som pocítila nečakanú vášeň ku kolegovi z práce, nedokázala som odolať. Môj manžel sa to dozvedel, ale neľutujem. Bola to dobrá zámienka rozísť sa a uvedomiť si, že nám je lepšie bez seba.

Šárka (52)

Bol to iba úlet

Stalo sa to na oslave kamarátkiných narodenín. Boli sme už dosť pripité a mne sa veľmi páčil jeden muž, ktorý si prisadol k nášmu stolu. Skončili sme u neho doma. Z mojej strany môžem čestne prehlásiť, že išlo naozaj iba o sex. Nič som k nemu necítila, a preto som sa rozhodla o tom nikdy nepovedať ani svojmu manželovi, ktorého milujem. Ak by som ho podvádzala aj srdcom, nielen telom, asi by som sa priznala. Ale takto nechcem zničiť naše manželstvo kvôli jednej noci, ktorá pre mňa nič neznamenala.

Dáša (33)

Tá noc pre mňa nič neznamenala. (ilustračné foto) 4 obrázky vo fotogalérii Tá noc pre mňa nič neznamenala. (ilustračné foto)

Vrátila som mu to

Keď som sa dozvedela, že ma manžel podvádza so susedkou, netúžila som po inom iba po pomste. Všetko som zinscenovala tak, že ma s mojím náhodným milencom našiel v spálni, práve keď sa vrátil domov z práce. Bol z toho poriadne šokovaný a celý sa triasol. Ja som mala na chvíľu pocit zadosťučinenia, že cíti rovnakú bolesť, akú som cítila ja. Pomohlo mi to však iba dočasne. Neskôr sme sa aj tak rozviedli. Rany v našej dôvere už boli poriadne hlboké.

Gitka (36)

Chýbal mi sex

S manželom sme spolu nespali už vyše roka. Niečo sa medzi nami pokazilo a žiaden z nás nevedel prevziať iniciatívu. Mne sex chýbal, a tak som sa vyspala s prvým mužom, ktorý mi začal robiť návrhy. Vďaka tomuto "podvodu" som si ujasnila, že je čas začať riešiť naše partnerské problémy. Manželovi som o tom nikdy nepovedala, ale presvedčila som ho, aby sme začali chodiť na párové terapie a snažili sa náš vzťah zachrániť. A poviem vám, náš vzťah odvtedy neuveriteľne zosilnel. Preto vôbec neľutujem, že som ho vtedy podviedla. Bez toho by sme asi neboli tam, kde sme teraz.

Erika (41)

Terapia nám pomohla, dnes sme si oveľa bližší. (ilustračné foto) 4 obrázky vo fotogalérii Terapia nám pomohla, dnes sme si oveľa bližší. (ilustračné foto)

 

Bola som unudená

Unavovalo ma byť ženou v domácnosti, ktorú môj muž bral už ako kus nábytku. Nemal pre mňa žiadne pekné slovo, nemal sa so mnou o čom rozprávať – veď čo som už len mohla zažiť doma medzi hrncami a špinavou bielizňou? Prestala som sa cítiť atraktívna, ale len do momentu, kým ma neoslovil nový čerstvo rozvedený sused. Vedel mi krásne zalichotiť a rozjasniť deň. Nechcel sa viazať, občasný sex so mnou mu úplne vyhovoval a mne tiež. Až raz nás načapal u nás manžel a okamžite trval na rozvode. Nebola som proti, pochopila som, že život s ním je ako život v zlatej klietke a navyše bez lásky.

Jana (36)

Tlačiť Diskusia