Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Princezna ze mlejna svojho osudového muža stále nenašla: Hoci oslávila 40-ku, 1 vec sa na nej nezmenila

19.03.2017 bak

Už to bude 23 rokov, odkedy očarila veľkých aj malých divákov rozprávka Zděnka Trošku, Princezná ze mlejna. Všetci sme držali palce čistej láske krásnej Elišky a nebojácneho Jindřicha.

Jindřich a jeho Eliška 5 obrázkov vo fotogalérii Jindřich a jeho Eliška

Príbehu pridávalo na atmosfére malebné prostredie južných Čiech plné strieborných rybníkov a hustých lesov. A samozrejme, aká by to bola rozprávka, keby tam nebola krásna princezná? Blonďavú mlynárovú dcéru Elišku si zahrala česká herečka Andrea Černá už ako 16-ročná. Stala sa idolom malých dievčatiek a snom mnohých chlapcov aj vďaka okúzľujúcim jamkám, ktoré jej zdobili líca pri úsmeve.

Jamky v lícach jej ostali dodnes. 5 obrázkov vo fotogalérii Jamky v lícach jej ostali dodnes.

Andrea Černá sa narodila v Karlových Varoch. Obrovská popularita, ktorú so sebou priniesla rola Elišky v Princezne ze mlejna 1 a 2, jej vôbec nesedela. Priznala sa, že je skôr introvertnej povahy a na slávu nebola pripravená ani po nej netúžila. Hoci sa objavila aj v televíznych seriáloch Velmi křehké vztahy a Ordinace v růžové zahradě 2, jej srdcovkou ostáva divadlo, kde stvárnila desiatky rolí. Krásna mlynárova dcéra Eliška 5 obrázkov vo fotogalérii Krásna mlynárova dcéra Eliška

A hoci sa v rozprávke vydala za svojho milovaného Jindřicha, v reálnom živote svojho princa nenašla. Na stránkach iDnes.cz priznáva: „Nestačila som sa vydať, nestačila som sa rozviesť. Žiadne nemanželské dieťa zatiaľ nemám, ani ľavobočka.“ V spoločnosti sa objavuje väčšinou v sprievode hereckých kolegov.

Herečka asi len nemala šťastie na osudového muža, keďže príťažlivosť jej rozhodne nechýba. Aj v 40-tke má úsmev ako dievčatko a aj rozkošné jamky v lícach jej ostali.

Andrea Černá 5 obrázkov vo fotogalérii Andrea Černá Andrea Černá 5 obrázkov vo fotogalérii Andrea Černá

Tlačiť Diskusia (1)