Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Modrooká Ryce z Beethovena po 25 rokoch: Toto je naozaj ukážková premena milého dievčatka na krásnu ženu!

18.03.2017 Casprezeny.sk

Jej detská tvár je vám známa, ale tá dospelá už menej? Táto kráska bola ako dievčatko hviezdou obľúbeného filmu. Spoznali by ste ju dnes?

Komédia Beethoven si získala srdcia divákov. 16 obrázkov vo fotogalérii Komédia Beethoven si získala srdcia divákov.

Tak toto je naozaj fantastická premena usmievavého dievčatka na krásavicu! Malá blonďavá Ryce, ktorá sa s láskou starala o filmového psíka Beethovena, už nemá ďaleko k štyridsiatke, no na kráse jej to rozhodne neuberá. Práve naopak! Takáto labuť sa z nej v priebehu rokov vykľula: Nicholle Tom 16 obrázkov vo fotogalérii Nicholle Tom Nicholle Tom sa preslávila vďaka rodinnej komédii Beethoven. 16 obrázkov vo fotogalérii Nicholle Tom sa preslávila vďaka rodinnej komédii Beethoven. Nicholle Tom sa preslávila vďaka rodinnej komédii Beethoven. 16 obrázkov vo fotogalérii Nicholle Tom sa preslávila vďaka rodinnej komédii Beethoven. Nicholle Tom (vľavo) sa preslávila vďaka rodinnej komédii Beethoven. 16 obrázkov vo fotogalérii Nicholle Tom (vľavo) sa preslávila vďaka rodinnej komédii Beethoven.

Čo ste o nej nevedeli

Americká herečka Nicholle Tom mala 14 rokov, keď nakrúcala prvú časť vydarenej komédie Beethowen. Neskôr si zahrala v seriáli Beverly Hills 90210 a v úspešnom sitkome The Nanny (Chůva k pohledání) stvárnila Maggie Sheffieldovú. Komédia Beethoven si získala srdcia divákov. 16 obrázkov vo fotogalérii Komédia Beethoven si získala srdcia divákov.

Ak patríte k milovníčkam Denníkov princeznej (vo filmovom spracovaní v úlohe Amelie zažiarila krásna Anne Hathaway), možno vám je Nicholle povedomá - v prvej časti si zahrala tínedžerskú reportérku Cassie. Herečka Nicholle Tom v roku 2008. 16 obrázkov vo fotogalérii Herečka Nicholle Tom v roku 2008.

Dnes má sympatická blondínka 38 rokov a okrem herectva sa vášnivo venuje aj maľovaniu. Nicholle Tom sa preslávila vďaka rodinnej komédii Beethoven. 16 obrázkov vo fotogalérii Nicholle Tom sa preslávila vďaka rodinnej komédii Beethoven. Nicholle Tom (vpravo) sa preslávila vďaka rodinnej komédii Beethoven. 16 obrázkov vo fotogalérii Nicholle Tom (vpravo) sa preslávila vďaka rodinnej komédii Beethoven. Nicholle Tom (vľavo) sa preslávila vďaka rodinnej komédii Beethoven. 16 obrázkov vo fotogalérii Nicholle Tom (vľavo) sa preslávila vďaka rodinnej komédii Beethoven.


 

Aj z týchto detských herečiek vyrástli krásne labute! Spoznali by ste ich?

Pamätáte sa na hnedookú dievčinu z obľúbenej komédie? Vyrástla z nej krásavica, ktorú ani nespoznáte!
Jej detská tvár je vám známa, ale tá dospelá už menej? Táto...

Neuveriteľne zmenená! Okuliarnatá dievčina z obľúbeného filmu vyrástla do krásy, dnes je z nej takáto fešanda
Jej detská tvár je vám známa, ale tá dospelá už menej? Táto...


 

Tlačiť Diskusia