Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Napíšte nám svoj príbeh na tému: Začala som si veriť!

17.03.2017 red

Pochybovali ste o svojich schopnostiach a nič vám nevychádzalo? Ale potom ste si začali veriť a dokázali ste to, po čom ste túžili...

Napíšte nám svoj príbeh na tému: Začala som si veriť! 3 obrázky vo fotogalérii Napíšte nám svoj príbeh na tému: Začala som si veriť!

Pochybnosti, nedôvera či príliš veľká sebakritika nám môžu zablokovať cestu k vysnívaným cieľom. Podarilo sa vám tieto prekážky prekonať? Čo ste urobili pre to, aby ste si začali viac veriť? Ako vám to pomohlo vo vašom živote?

Vaše príbehy posielajte na adresu katarina.dobrovodska@ringier.sk alebo na adresu redakcie Nový Čas pre ženy. Čo ste urobili pre to, aby ste si začali viac veriť? Ako vám to pomohlo vo vašom živote? 3 obrázky vo fotogalérii Čo ste urobili pre to, aby ste si začali viac veriť? Ako vám to pomohlo vo vašom živote?

Prosíme, zasielajte iba vaše autorské originálne príspevky. Dlhšie uverejnené príbehy budú honorované. Nezabudnite na heslo: Verím si!, vaše meno, adresu a telefónne číslo. Na príbehy z vášho života sa tešíme do 23. marca 2017. Pochybnosti, nedôvera či príliš veľká sebakritika nám môžu zablokovať cestu k vysnívaným cieľom. 3 obrázky vo fotogalérii Pochybnosti, nedôvera či príliš veľká sebakritika nám môžu zablokovať cestu k vysnívaným cieľom.

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE