Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Problémy s prostatou? Nedajte im šancu!

PR článok 20.03.2017 PR článok

Trávi vaša polovička na toalete čoraz viac času? Budí sa v noci s pocitom ísť „na malú“? Ak tieto problémy dôverne poznáte, pravdepodobne máte doma pacienta s problémovou prostatou. Viete, čo na ňu zaberá?

PR článok 4 obrázky vo fotogalérii PR článok

Joga nielen na boľavý chrbát

Trochu sa ponaťahovať, zacvičiť si a predýchať a razom sa cítime lepšie. Ak ste prepadli fenoménu s názvom joga, prizvite k sebe na jedno cvičenie svoju polovičku. Možno sa bude ohradzovať, že joga je čisto ženskou záležitosťou, no ihneď ho vyveďte z nevedomosti. Známym jogínom je aj frontman skupiny Maroon 5 Adam Levine a to je predsa chlap, ako sa patrí. 

Jednoduché cviky povzbudzujú zásobovanie prostaty a okolitých orgánov krvou, čo znižuje riziko zápalu. Nadiktujte mu, nech si ľahne na chrbát a ruky natiahne pozdĺž tela. Kolená pokrčí do ostrého uhla, chodidlá sú na zemi a v takejto polohe dvíha zadok čo najvyššie. Účinnosť cviku spočíva v napnutej panve, čo pozitívne vplýva na prostatu. Dohliadnite na to, aby tento úkon opakoval pravidelne. Ideálne každý deň.

Teplý a studený kúpeľ

Striedanie teplej a studenej vody posilňuje imunitu. Ale vedeli ste o tom, že priaznivo pôsobí aj na mužskú prostatu? Aby ste podporili krvný obeh a zásobovanie prostaty krvou, naordinujte mu sedací kúpeľ s inverznými teplotami.

Ako na to? Pripravte si dve väčšie nádoby, jednu so studenou vodou a druhú s horúcou. Posaďte ho do horúcej vody, nohy nech si dá do studenej a so zaťatými zubami takto musí vydržať asi tri minúty a následne celý proces ešte raz zopakovať, ale obrátene. Jednoduché, ale účinné!

Pomoc hľadajte v prírode

Prostatu možno udržiavať v dobrej kondícii aj za pomoci kvalitných výživových doplnkov. ProstaXin od NaturaMed Pharmaceuticals je špeciálne vyvinutý pre mužov, ktorí pociťujú následky neškodného zväčšenia prostaty. PR článok 4 obrázky vo fotogalérii PR článok

Zloženie prírodného prípravku približuje výživová poradkyňa Jana Trebulová: „Saw Palmeto je bylina s výrazne pozitívnym účinkom na mužskú potenciu, pozitívne ovplyvňuje mužské pohlavné hormóny a potláča zápalové reakcie prostaty. Zinok priaznivo ovplyvňuje funkčnosť prostaty. Selén patrí medzi antioxidanty, chráni bunky pred oxidáciou, a okrem iného priaznivo pôsobí v boji proti vírusovým infekciám. Lykopén, karotenoid získaný z paradajok, pomáha chrániť pred závažnými civilizačnými ochoreniami, má priaznivý vplyv na srdce aj prostatu.“

ProstaXin kúpite z pohodlia domova na bezplatnej linke 0800 444 204 alebo na webe www.prostaxin.sk.

Tlačiť Diskusia