Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Do ktorého kresla by ste sa najradšej posadili? To, ktoré si vyberiete, o vás prezradí neskutočné veci

20.03.2017 bak

Pozývame vás na malý experiment. Predstavte si, že ste práve vošli do miestnosti, kde je 6 kresiel...

Do ktorého kresla by ste sa najradšej posadili? Do ktorého kresla by ste sa najradšej posadili?

Jedno z nich je určené pre vás. Ktoré by to bolo? Ktoré vám najviac vyhovuje svojím tvarom a farbou? Rozhodnite sa intuitívne, výsledok je viac než zaujímavý.

1

Biznismen

Oplývate neobyčajne silnou vôľou. Nemáte problém sústrediť sa na náročné úlohy a pracovať na zložitých projektoch. Všetko si viete zorganizovať tak, že ani pri vysokom pracovnom nasadení sa necítite prepracovane. Riešite veci podľa priorít a uvedomujete si, aké dôležité je oddychovať a tráviť čas s najbližšími. Ste priamočiary, úprimný, sebavedomý človek a ľudia vás za to rešpektujú.

2

Duchovný radca

Veríte, že to, čo robí človeka výnimočným a veľkým, je nesebecká schopnosť pomáhať a láska k druhým. Pokiaľ ide o vás, ste kvôli pomoci iným schopný odsunúť seba na vedľajšiu koľaj. Ľudia z vás prirodzene cítia dobrú energiu a obracajú sa na vás so svojimi trápeniami. Vaša úžasná vlastnosť je, že ľudí nesúdite a oni sú vám za to vďační. Často si predstavujete, ako by ste sa zachovali na ich mieste vy.

3

Objaviteľ

Ste veľmi tvorivá osôbka. Ak práve niečo tvoríte, či vyrábate, ste schopný zabudnúť na jedlo a spánok a necháte sa celkom pohltiť tým, čo práve robíte. Bavia vás nové výzvy. Na každý problém sa pozeráte komplexne a vždy prídete s nečakaným riešením. Kým všetci si vyberú možnosť A alebo B, vy si radšej vyberiete C. Netrápite sa tým, čo si o vás myslia iní. Najväčším zdrojom inšpirácie je pre vás príroda.

4

Psychológ

Vaša hlavná charakterová črta je zvedavosť, ale v tom najlepšom zmysle slova. Hlavou sa vám preháňajú tisícky otázok, na ktoré túžite poznať odpovede. Fascinuje vás psychológia ľudí a neprestáva vás udivovať, ako fungujú medziľudské vzťahy. Ste úžasný pozorovateľ, ktorý si na krátkom stretnutí všimne na človeku viac, ako väčšina ľudí za týždeň. Viete klásť otázky tak, aby vám ľudia prezradili presne to, čo sa chcete dozvedieť.

5

Dobrodruh

Ste typ človeka, ktorého rýchlo unaví každodenná rutina. Hoci ste si pocitovo vybrali toto kreslo, nevydržali by ste v ňom leňošiť dlhšie ako pár minút. Neustále hľadáte nové zážitky, veci, miesta, pocity a dobrodružstvá – to je pre vás čerstvý vzduch, ktorý potrebujete k životu. Nudným kancelárskym povolaniam sa vyhýbate, ale ak už v takom ste, ani to vám nezabráni, aby ste v nestráženej chvíli snívali o exotických diaľkach.

6

Nevyliečiteľný romantik

Ste kreatívny človek, ktorý sníva s otvorenými očami. Máte veľmi živú predstavivosť a občas sa v spleti svojich predstáv a myšlienok aj stratíte. Kým by ste sedeli v tomto pohodlnom ružovom kresle, určite by ste stihli napísať aspoň jednu ľúbostnú báseň. A ak nie, tak by sa vám aspoň premietal pred očami nejaký romantický príbeh, kde by ste boli hlavnou hrdinkou.

Tlačiť Diskusia