Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Aký seriózny pánko! Slávneho Mr. Beana by ste TAKTO na ulici nespoznali: Žiaden úsmev, len unavený výraz

20.03.2017 bak

Aj veselá kopa Mr. Bean má v reálnom živote starostí vyše hlavy! A keď si vyjde do mesta, pôsobí, narozdiel od svojej postavy, smrteľne vážne.

Preslávili ho jeho grimasy a gestá. 8 obrázkov vo fotogalérii Preslávili ho jeho grimasy a gestá.

Angličan Rowan Atkinson (62) sa už nikdy nezbaví nálepky pomotaného samotára Mr. Beana v hnedom obleku a červenej kravate. Jeho nešikovné, ale vynaliezavé spôsoby, akými sa pasoval s každodennou realitou, dodnes rozosmievajú divákov na celom svete.

Rowan Atkinson takto oslavoval už 25 rokov od uvedenia sitkomu Mr. Bean. 8 obrázkov vo fotogalérii Rowan Atkinson takto oslavoval už 25 rokov od uvedenia sitkomu Mr. Bean.

Herec má však v reálnom živote od svojej ikonickej postavy ďaleko a v civile je z neho prešedivený pánko v okuliaroch, ktorý sa vie tváriť mimoriadne vážne. Vrásky mu pravdepodobne pridal aj nedávny rozvod s manželkou s indiánskym pôvodom – Sunetrou Sastry (56), s ktorou prežili spoločných 24 rokov. Tú vymenil v roku 2015 za mladučkú komediálnu herečku Louise Ford (33) a rozvod ho stál neuveriteľných 5 miliónov libier.

Rowan Atkinson s exmanželkou Sunetrou Sastry. 8 obrázkov vo fotogalérii Rowan Atkinson s exmanželkou Sunetrou Sastry.

Herec, ktorý sa preslávil aj v anglickom historickom komediálnom seriáli Blackadder, však zrejme vie, ako si zahojiť finančné rany. Práve prichádza do kín jeho nový film Top Funny Comedian. Ak sa tešíte, tak zbytočne, bude sa distribuovať totiž iba v Číne. Slávny Mr. Bean sa tak zrejme rozhodol využiť obrovskú silu čínskeho publika.

Herec má s exmanželkou dve deti – dcéru Lily (22) a syna Benjamina (24).

 

Vážna tvár Rowana Atkinsona. 8 obrázkov vo fotogalérii Vážna tvár Rowana Atkinsona. Herec má starostí vyše hlavy. 8 obrázkov vo fotogalérii Herec má starostí vyše hlavy. Rowan Atkinson 8 obrázkov vo fotogalérii Rowan Atkinson Rowan Atkinson 8 obrázkov vo fotogalérii Rowan Atkinson Lily Atkinson, Rowan Atkinson, Sunetra Sastry 8 obrázkov vo fotogalérii Lily Atkinson, Rowan Atkinson, Sunetra Sastry

Tlačiť Diskusia (1)