Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ktorý deň v týždni ste sa narodili? Deň narodenia o vás prezradí aj to, čo by ste pred svetom najradšej skryli

21.03.2017 Casprezeny.sk

Deň narodenia prezrádza o vašej povahe viac, než si myslíte. Odhalí nielen tie dobré stránky, ale aj také vlastnosti, ktoré by ste pred ostatnými najradšej utajili.

Deň narodenia prezrádza o vašej povahe viac, než si myslíte... Deň narodenia prezrádza o vašej povahe viac, než si myslíte...

Povahu človeka ovplyvňuje nielen dátum a hodina narodenia, ale aj deň v týždni. V ktorý deň ste sa narodili vy a čo vám dali do vienka jednotlivé planéty?

Pondelok - Mesiac

Pondelku vládne Mesiac a ľudia narodení v tento deň sú empatickí, starostliví a oplývajú fantáziou. Kladú si veľké ciele, sú ambiciózni a príjemne vystupujú. Podliehajú však ľahko ilúziám a tlakom okolia. Bývajú melancholickí, nestáli a náladoví.

Utorok - Mars

Ľudí narodených v utorok ovplyvňuje Mars. Sú preto odvážni, energickí a horkokrvní. Dokážu sa ku všetkému postaviť čelom. Majú zmysel pre spravodlivosť a vedia sa zastať druhých. Sú slobodomyseľní, netrpezliví, nepokojní a stále v zhone.

Streda - Merkúr

Ľudia narodení v stredu sú vďaka Merkúru obdarení komunikatívnosťou a výrečnosťou. Neustále všetko analyzujú, organizujú a majú obchodnícke vlohy. Sú veselí, bystrí a pohotoví. Mávajú tendenciu vyhovárať sa, kritizovať ostatných a porušovať pravidlá.

Štvrtok - Jupiter

Jupiter symbolizuje šťastie, vládne ľuďom narodeným vo štvrtok. Tí bývajú veselí, priateľskí a spoločenskí, občas aj extravagantní. Majú zmysel pre spravodlivosť, sú čestní, štedrí a veľkorysí. Vedia však byť aj namyslení, malicherní, prostorekí a pokryteckí.

Piatok - Venuša

Ľudí narodených v piatok ovplyvňuje Venuša. Sú inteligentní, spoločenskí, láskaví a súcitní. Často mávajú umelecké sklony. Vedia byť diplomatickí a pokorní, ale občas bývajú aj márniví, ješitní a neporiadni. Niekedy sú nerozhodní a inklinujú k ničnerobeniu.

Sobota - Saturn

Saturn ovplyvňuje ľudí narodených v sobotu a vedie ich prísne. Sú preto premýšľaví, trpezliví, vytrvalí a pesimistickí. Nemajú nič zadarmo a dlhšie si zvykajú na novoty. Majú zmysel pre poriadok, dôslednosť a precíznosť. Bývajú šetrní, podozrievaví a tvrdohlaví.

Nedeľa - Slnko

Ľuďom narodeným v nedeľu svieti na cestu Slnko a tak sú optimistickí, inteligentní, kreatívni a energickí. Majú vodcovské schopnosti. Bývajú sebavedomí, odvážni, úprimní a čestní. Občas zabúdajú zvoľniť tempo. Mávajú sklony k povýšenosti, hrdosti a egoizmu.

 

Tlačiť Diskusia (1)