Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Najobľúbenejšia súťaž je tu! Neváhajte a prihláste svojho drobca do Zlatíčka roka!

06.04.2017 Casprezeny.sk

Máte pocit, že vaše dieťa má najkrajší úsmev na svete, alebo najväčšie oči, aké kedy svet videl? Alebo si myslíte, že tí vaši nezbedníci sú vydarená súrodenecká partička? Využite až 6 súťažných kategórií a hrajte o skvelé ceny!

Prihláste svojho drobca do Zlatíčka roka a vyhrajte skvelé ceny. 2 obrázky vo fotogalérii Prihláste svojho drobca do Zlatíčka roka a vyhrajte skvelé ceny.

Kde sa môžete prihlásiť?

Prihlasujte detičky do 7 rokov na stránke www.zlatickoroka.sk, kde vyplníte formulár a nahráte fotografiu v týchto kategóriách: Najokatejšie dieťa, Najštýlovejšie dieťa, Najsmejko, Najsúrodenci, Najmilšie dieťa, Zlatíčko a maminka.

Ako bude prebiehať súťaž?

Do súťaže Zlatíčko roka 2017 sa možno prihlásiť do 15. 5. 2017. Súťaže sa môžete zúčastniť aj ako hlasujúci a získať tak perfektné ceny! Celý priebeh súťaže môžete sledovať na www.zlatickoroka.sk.

Sledujte pozorne aj facebookovskú fanpage Nový Čas pre ženy, kde budú prebiehať výzvy na Zlatíčko týždňa!

Aj tento rok sa môžete tešiť na skvelé ceny! Super výhry získajú nielen účastníci jednotlivých súťažných kategórií s najväčším počtom hlasov, ale aj hlasujúci. A navyše sa bude hlasovať každý týždeň o Zlatíčko týždňa!

Prejsť na súťaž >>>

Tlačiť Diskusia (1)