Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Zázračné tukožrútske raňajky, ktoré roztopia kilá: Jedzte ich každé ráno a schudnete až 5 kíl bez námahy

20.04.2017 anm

Skutočný ranný zázrak! Začnite raňajkovať toto chutné jedlo a nielen schudnete, ale zlepší sa vám aj pleť a kvalita vlasov.

S týmito raňajkami schudnete 5 kíl. 5 obrázkov vo fotogalérii S týmito raňajkami schudnete 5 kíl.

Tu je úžasný recept na raňajky, ktoré pomáhajú efektívne spaľovať tuk. Ak si ich doprajete každé ráno, môžete schudnúť až 5 kíl! Týmto spôsobom sa ľahšie zbavíte väčšieho bruška, zlepší sa vám pleť a vaše vlasy aj nechty budú oveľa krajšie. Vyskúšajte! Začnite raňajkovať toto chutné jedlo a nielen schudnete, ale zlepší sa vám aj pleť a kvalita vlasov. 5 obrázkov vo fotogalérii Začnite raňajkovať toto chutné jedlo a nielen schudnete, ale zlepší sa vám aj pleť a kvalita vlasov.

Potrebujeme:

300 ml kefíru (alebo bieleho jogurtu)

2 PL ovsených vločiek

1 PL mletých ľanových semienok

6 ks sušených sliviek

1 ČL kakaa S týmito raňajkami schudnete 5 kíl. 5 obrázkov vo fotogalérii S týmito raňajkami schudnete 5 kíl.

Ako na to?

Raňajky si pripravte večer a ráno už len siahnete po hotovej porcii. Slivky zalejte 100 ml horúcej vody, prikryte a nechajte pár minút odstáť. Ovsené vločky, ľanové semienka a kakao nasypte do misky. Prilejte kefír alebo jogurt a všetko zmiešajte. Slivky nakrájajte na malé kúsky a posypte nimi pripravenú zmes. Misku zakryte fóliou a vložte na noc do chladničky. Zmes môžete ochutiť aj orechmi či škoricou.

Takéto raňajky pomáhajú spaľovať tuk, detoxikujú organizmus, podporujú trávenie a odstraňujú zápchu. Zároveň zlepšujú aj kvalitu pleti a vlasov. Dobrú chuť! Zdravé raňajky sú základ. 5 obrázkov vo fotogalérii Zdravé raňajky sú základ.

Zdroj: Blikkruzs

Tlačiť Diskusia (8)