Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

5 nádherných účesov pre dlhé vlasy: Kráska Jessica Alba vás presvedčí, že každý deň môžete vyzerať inak a sexi

21.04.2017 Beata Suchá

Pôvabná herečka a mamina dvoch rozkošných dcérok je vlasový chameleón. Dievča odvedľa, antická bohyňa alebo sladká retro kráska? Jessica Alba (36) je dokonalá v každej účesovej úlohe!

Jessica Alba (36) vie, ako na dlhé vlasy. 5 obrázkov vo fotogalérii Jessica Alba (36) vie, ako na dlhé vlasy.

Vlasy á la Bardotka

Ofinu rozdeľte stredovou cestičkou. Do vlasov aplikujte suchý šampón a na temene dobre natupírujte. Kefou uhlaďte do okrúhleho objemu a vrchné pramene zopnite sponou do falošného chvosta. Vybrané pramene rozpustených vlasov natočte žehličkou a rozoberte prstami.

Vlasy á la Bardotka 5 obrázkov vo fotogalérii Vlasy á la Bardotka

 

Glamour vrkoč

Ako zmeniť obyčajný chvost na sofistikovaný a elegantný účes? Vlasy si prekefujte kefou s prírodnými štetinami a aplikujte uhladzujúce sérum. Prežehlite rýchlymi ťahmi. Dôkladne vyčešte do vysokého chvosta, ktorý obtočíte pramienkom vlasov pre extra nóbl efekt. Na bežné nosenie sa hodí verzia účesu s falošným chvostom.

Glamour vrkoč 5 obrázkov vo fotogalérii Glamour vrkoč

 

Romanticky zapletená

Na odľahčenie vlasov použite zmatňujúci sprej v kombinácii s difuzérom. Dosiahnete tak efekt vetrom rozfúkaných vlasov. Rozdeľte cestičkou na stred a uvoľnite pár pramienkov z ofiny. V záhlaví ich začnite zapletať do voľného rybieho chvosta. Na záver porozťahujte prstami.

Romanticky zapletená 5 obrázkov vo fotogalérii Romanticky zapletená

 

Drdol s detailom

Predkloňte sa a v záhlaví oddeľte tri pramienky vlasov, ktoré začnete zapletať do opačného priberaného chvosta. Postupujte zdola nahor a pramene zapletajte natuho pre uhladený výsledok. Zvyšok vlasov zviňte na temene do úhľadného drdola a boky spevnite ozdobnými sponkami.

Drdol s detailom 5 obrázkov vo fotogalérii Drdol s detailom

 

Vintage diva

Do vlasov naneste objemové tužidlo a vyfúkajte na guľatej kefe. Konce a dĺžky jednotlivých prameňov natáčajte kónickou kulmou, pričom približne tretinu vlasov od korienkov necháte hladkú. Vlasy na jednej strane začešte za ucho a uhlaďte gélom.

Jessica Alba (36) vie, ako na dlhé vlasy. 5 obrázkov vo fotogalérii Jessica Alba (36) vie, ako na dlhé vlasy.

Tlačiť Diskusia (1)