Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Čo majú spoločné pilotka, boxerka a zváracia inžinierka?

PR článok 12.04.2017 Casprezeny.sk

Čo pre vás znamená skutočná krása? Podarilo sa vám vďaka svojmu šarmu, vtipu, inteligencii alebo osobitej kráse presadiť tam, kde to nikto nečakal?

ALENA ZÍKOVÁ, 50, PILOTKA: „Nikdy som si nepovedala, že mám toho už dosť, ani som nemala pocit porazenosti či bezradnosti. Som bojovník, takže pre mňa bola len otázka času, kedy sa vo svojej kariére posuniem ďalej.“ 3 obrázky vo fotogalérii ALENA ZÍKOVÁ, 50, PILOTKA: „Nikdy som si nepovedala, že mám toho už dosť, ani som nemala pocit porazenosti či bezradnosti. Som bojovník, takže pre mňa bola len otázka času, kedy sa vo svojej kariére posuniem ďalej.“

Dove vie, že ženy sú pre svoj vzhľad pod neustálym drobnohľadom. Aj napriek tomu, že 8 z 10 verí, že na každej žene je niečo krásne, mnohé sa ešte stále cítime byť limitované svojimi zdanlivými nedokonalosťami.

Dove chce inšpirovať ženy na celom svete a motivovať ich, aby vystúpili zo svojho tieňa a prekonali prekážky, ktoré ich držia pri zemi. Hoci je každá zo žien, ktoré vystupujú v kampani Moja krása, moja voľba, svojím spôsobom jedinečná, majú jedno spoločné. Všetky museli bojovať s predsudkami okolia súvisiacimi s ich vzhľadom či proste s faktom, že sú ženy, a všetky nad nimi úspešne zvíťazili.

Prostredníctvom príbehov žien z kampane chce dať Dove priestor i tým ostatným, aby sa vyslovili proti predsudkom. A chce dať priestor aj nám, slovenským a českým ženám, ktoré bojujeme s predsudkami oveľa častejšie ako ženy na globálnej úrovni. Preto sa značka Dove rozhodla osloviť lokálne ambasádorky, ktorým cestu za ich vysnívanou kariérou tiež komplikovali názory okolia, ale ich príbeh sa končí šťastne. Inšpirujte sa aj vy a prečítajte si viac v ich osobných výpovediach na www.mojakrasamojavolba.sk.

ADÉLA HANZLÍČKOVÁ, 22, ZÁPASNÍČKA VO VOĽNOM ŠTÝLE: „Hovorili mi, že zápas je prevažne mužský šport a pre ženu skôr nezvyčajný. Ja to však neberiem ako prekážku, ale naopak, ako výzvu. Nechcem sa vyrovnávať mužom a strácať svoju ženskosť. Chcem mať svoj vlastný štýl.“  3 obrázky vo fotogalérii ADÉLA HANZLÍČKOVÁ, 22, ZÁPASNÍČKA VO VOĽNOM ŠTÝLE: „Hovorili mi, že zápas je prevažne mužský šport a pre ženu skôr nezvyčajný. Ja to však neberiem ako prekážku, ale naopak, ako výzvu. Nechcem sa vyrovnávať mužom a strácať svoju ženskosť. Chcem mať svoj vlastný štýl.“

Zapojte sa!

Podeľte sa s nami o svoj príbeh „Moja krása, moja voľba“! Alebo nominujte ktorúkoľvek ženu, ktorú obdivujete! Ako sa prihlásiť a podrobnejšie informácie nájdete na www.mojakrasamojavolba.sk.

20 vybraných žien odmení značka Dove balíčkem produktov a pozve ich na druhý ročník motivačného Dove Academy Workshopu, ktorý sa bude konať 23. septembra v Bratislave.

VENDULA PLAČKOVÁ, 34, ZVÁRACIA INŽINIERKA: „Pracovať s mužmi mi vyhovuje, rozhodne preto však nepotláčam svoju ženskosť. Som rada ženou a snažím sa, aby mi to svedčalo. Ale zo všetkého najviac záleží na tom, čo vyžarujete. Kým nie ste sama spokojná, nemôžete tak pôsobiť ani na svoje okolie.“ 3 obrázky vo fotogalérii VENDULA PLAČKOVÁ, 34, ZVÁRACIA INŽINIERKA: „Pracovať s mužmi mi vyhovuje, rozhodne preto však nepotláčam svoju ženskosť. Som rada ženou a snažím sa, aby mi to svedčalo. Ale zo všetkého najviac záleží na tom, čo vyžarujete. Kým nie ste sama spokojná, nemôžete tak pôsobiť ani na svoje okolie.“

 

 

Tlačiť Diskusia