Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Jarný anjelský horoskop: Čo všetko majú pre vás pripravené hviezdy a ktorý anjel stojí pri vašom znamení?

20.04.2017 vero

Konečne všetko rozkvitá a vďaka slnečným lúčom máme oveľa viac radosti zo života. V našom anjelskom horoskope sa dozviete, čo majú pre nás na najbližšie obdobie pripravené hviezdy a ktorý anjel stojí pri našom znamení...

Ktorý anjel stojí pri vašom znamení? 5 obrázkov vo fotogalérii Ktorý anjel stojí pri vašom znamení?

1. časť horoskopu si môžete prečítať TU:

Jarný anjelský horoskop: Čo všetko majú pre vás pripravené hviezdy a ktorý anjel stojí pri vašom znamení?
Konečne všetko rozkvitá a vďaka slnečným lúčom máme oveľa viac...

2. časť nájdete TU:
Jarný anjelský horoskop: Čo všetko majú pre vás pripravené hviezdy a ktorý anjel stojí pri vašom znamení?
Konečne všetko rozkvitá a vďaka slnečným lúčom máme oveľa viac...


 

1. Strelec 23. 11. – 21. 12. 

Anjel znamenia: ADNACHIEL 

Duchovné poznanie

Partnerstvo a vzťahy

Vo vzťahu ste sa konečne dopracovali tam, kam patríte. Máte harmonické partnerstvo, ktoré sa každým dňom ešte zintenzívňuje. Zažívate pocity hlbokej lásky, viete vycítiť, čo vaša drahá polovička potrebuje a viete mu vysvetliť, čo potrebujete vy.

Obaja zažívate naplnenie a harmóniu. Nedajte sa znechutiť ľuďmi vo vašom okolí, ktorí nerozumejú tomu, čo vy dvaja ako partneri spolu zažívate. Vy viete najlepšie, za čo sa oplatí bojovať a čo vám v živote najviac stojí za to.

Nezadané Strelkyne presne vedia, čo im chýba. Spoľahnite sa na svoj inštinkt a vaše zmysly, určite to neoľutujete. Hľadajte to poznanie, ktoré potrebujete, aby ste našli svoju veľkú lásku. Anjel Adnachiel vás krok za krokom povedie až k naplnenému partnerstvu.

Telo, duch aj duša

Teraz je čas dopriať si pokoj. Ste vystresované a vyhorené, potrebujete vystúpiť z každodenného kolotoča. Vyskúšajte uvoľňovacie techniky, dajte si horúci kúpeľ, vypočujte si na cédečku relaxačnú meditáciu. Počas nej môžete stále znovu natrafiť na anjela Adnachiela, ktorý vás síce drží pri zemi, ale dodáva vám aj novú životnú energiu. Dovoľte samy sebe spomaliť a vychutnajte si starostlivosť o vlastnú dušu.

Práca a kariéra

Počúvajte svoj vnútorný hlas a v práci to všetko pôjde ako po masle. Aj v minulosti vám vaša intuícia dobre našepkala, keď ste sa rozhodovali pri výbere zamestnania, tak sa na ňu opäť s dôverou spoľahnite.

Potrebujete napredovať, prijať aj ťažšie úlohy a zistíte, že nie je nič, čo by ste nedokázali zvládnuť a prekonať. Tieto nové skúsenosti vás posunú ďaleko dopredu.

Tie, čo sú práve nezamestnané, sa už môžu chystať na nový začiatok kariéry. Určite dostanete džob, po ktorom ste túžili, ktorý vás bude napĺňať a robiť vám radosť. Spoľahnite sa na anjelskú podporu Adnachiela.

Vaše šťastné číslo: 55

Váš ďalší podporovateľ v týchto dňoch je anjel Haamiah. Sprevádza vás duchovnou cestou k naplneniu v každej oblasti vášho života. Ukáže vám cesty a metódy, ktoré ste doteraz nepoznali a nevyužívali. Spoľahnite sa naňho a poďakujte sa prostredníctvom meditácie.

Tip anjela Adnachiela: Počúvaj svoj vnútorný hlas! Počúvajte svoj vnútorný hlas. 5 obrázkov vo fotogalérii Počúvajte svoj vnútorný hlas.


 

2. Kozorožec 22. 12. – 20. 1. 

Anjel znamenia: HANAEL 

Inšpirácia, vedomosti

Partnerstvo a vzťahy

Vlastne ste si lásku predstavovali celkom inak. A aj tak s ním žijete, ako keby bolo všetko v najlepšom poriadku. Aj sa hádate a aj nič nerobíte preto, aby ste si to vysvetlili. Stále čakáte, že sa tie veľké city vrátia. Ale bez toho, aby ste si to s partnerom vyrozprávali a spoločne zapracovali na tom, aby bol váš vzťah opäť plný vášne, radosti, lásky aj dobrodružstva, to veru nepôjde! Hovorte o snoch, túžbach, plánoch a spoločne vymýšľajte stratégie, ako to všetko dosiahnuť. Dá sa to, len sa nečinne nepozerajte a obaja začnite konať. Bola by to škoda, keby ste sa na to len tak vykašľali.

Single dámy, nevzdávajte sa svojich snov o ideálnom vzťahu s partnerom. Aj pre vás existuje tá správna polovička. Len musíte byť ešte trpezlivé a vytrvať, kým sa pred vami objaví. Anjel Hanael vám pomôže s dôverou, že všetko v živote je tak, ako má byť a že sa oplatí čakať.

Telo, duch aj duša

Je najvyšší čas, aby ste nasledovali svoje sny. Už dlho máte v hlave isté plány a ešte ste ich nezrealizovali. Odhodlajte sa konečne k činom a splňte si to, po čom túžite. Obklopte sa ľuďmi, ktorí zmýšľajú podobne ako vy a majú v pláne aj rovnaké projekty. Prihláste sa do športového klubu alebo na tanečný kurz, určite si to užijete a stretnete množstvo nových ľudí. Teraz má pre vás veľký význam všetko, čo súvisí s hudbou. Hanael vás pozitívne zahŕňa anjelskou energiou.

Práca a kariéra

Na pracovisku u vás teraz vládne pokoj. Využite tento čas na spracovanie všetkých hektických situácií a napätia z posledných týždňov. Poproste aj kolegov o spoluprácu, obklopujú vás chápaví ľudia. Buďte bdelé a sledujte, kde vás potrebujú. Vyskúšajte všetky príležitosti, ktoré sa ponúkajú, a budete profitovať aj z vedomostí kolegov. Je možné, že sa vám to vyplatí aj finančne.

Tie, čo si hľadajú prácu, sa musia určite venovať ešte svojmu vzdelávaniu. Prihláste sa z vlastnej iniciatívy na kurzy, jazykové alebo tie, ktoré by ste mohli potrebovať k vašej vysnívanej práci.

Vaše šťastné číslo: 67

Váš ďalší podporovateľ v týchto dňoch je anjel Jajaregi. Pomôže vám nadobudnúť nové dôležité vedomosti a potom ich aj využiť vo váš prospech. Skúste každý deň meditovať a pýtajte sa ho na nové inšpirácie.

Tip anjela Hanaela: Dokážeš každú situáciu správne odhadnúť. Je najvyšší čas, aby ste nasledovali svoje sny. 5 obrázkov vo fotogalérii Je najvyšší čas, aby ste nasledovali svoje sny.


 

3. Vodnár 21. 1. – 19. 2. 

Anjel znamenia: GABRIEL

Čas

Partnerstvo a vzťahy 

Pôsobíte hekticky a vystresovane, lebo chcete všetko hneď. Všetko, čo začnete, by ste najradšej hneď aj uzavreli. V posledných mesiacoch ste si toho v sebe nazbierali neúrekom a teraz chcete všetko naraz vyniesť na svetlo. Ale pozor, váš partner je preťažený toľkými informáciami. Spomaľte a skúste si to najprv upratať vo svojej hlave, kým to s ním preberiete. Vaša polovička to ocení a potom môžete spoločne ďalej pracovať na krásnych chvíľach a pocitoch vo vašom vzťahu. Anjel Gabriel vás častejšie prostredníctvom intuície upozorní, že je čas spomaliť a dopriať si pauzu na usporiadanie myšlienok. 

Vodnárky bez partnera by sa tiež nemali nejako hrnúť do nových vzťahov. Máte single života plné zuby a najradšej by ste vo vzťahu boli už včera než zajtra? Ale takto sa môžete poponáhľať rýchlo do nešťastia. Dôverujte životu, usporiadajte si myšlienky a svoje sny a ten pravý sa včas objaví.

Telo, duch aj duša 

Momentálne to dosť preháňate a šport a fitness by ste najradšej robili každý deň. Ale dávajte si pozor, aby ste to neprepískli. Takto sa len zbytočne trápite a riskujete, že sa vám športovanie zhnusí a preje. Lepšie sa budete cítiť, keď si nájdete čas aj na relax v pokoji, pri knihe, meditácii či na masáži. Gabriel vás vyzýva, aby ste v živote hľadali rovnováhu.

Práca a kariéra 

V prípade Vodnárok túto jar platí, že treba spomaliť. To sa týka aj vášho pracovného života. Ste prepracované a vyžmýkané. Myslíte si, že vás už nebudú chcieť, keď nepôjdete v práci celkom na doraz? Vráťte sa k normálnemu pracovnému času, zabudnite na každodenné nadčasy, veď máte aj ďalších práceschopných kolegov! Dajte im najavo, že už nechcete hazardovať so svojím zdravím a prácu si normálne prerozdeľte. 

Ak ste práve bez práce, tak to vyzerá, že ešte si na ňu budete musieť počkať. To však neznamená, že by ste mali zaháľať. Aktívne naďalej vyhľadávajte zaujímavé pracovné pozície a pripravte sa svedomito na každý pohovor.

Vaše šťastné číslo: 17 

Váš ďalší podporovateľ v týchto dňoch je anjel Eth. Pomôže vám nájsť správnu mieru pri využívaní vášho času, schopností a síl, aby ste s nimi nezaobchádzali nezmyselne. Počúvnite ho, keď vám poradí dať si pauzu.

Tip anjela Gabriela: Buď opatrná, lebo ťa chcú zmiasť. V prípade Vodnárok túto jar platí, že treba spomaliť. 5 obrázkov vo fotogalérii V prípade Vodnárok túto jar platí, že treba spomaliť.


 

4. Ryby 20. 2. – 20. 3.

Anjel znamenia: BARCHIEL 

Šťastie a radosť

Partnerstvo a vzťahy 

Práve teraz by ste nemenili vôbec nič. Stále znova sa viete do svojho partnera zamilovať a chceli by ste s ním ostať navždy. Užívajte si tento pocit, lebo ste zažili už aj iné a horšie časy. Aj váš partner je šťastný, ale je dôležité, aby ste ho stále uisťovali, že je mužom vášho života aj snov. Muži to skrátka potrebujú počuť. On vás za to tiež zahrnie milými malými prekvapeniami a prejavmi lásky. Vaša vzájomná láska vám pomôže prekonať aj ťažšie časy. Poďakujte sa anjelovi Barchielovi za to, že sa stará o dostatok lásky aj rovnováhy vo vašom vzťahu. 

Single dámy znamenia Rýb sa už nebudú dlho samy pretĺkať životom. Možno ste svojho princa už aj stretli, len ste si nevšimli, že je to ten pravý. Nastražte všetky zmysly a buďte pripravené na nový partnerský vzťah!

Telo, duch aj duša 

Tak dobre ako teraz ste sa už dávno necítili. Konečne máte pocit rovnováhy medzi telom a dušou. Všetky aktivity si viete vychutnať, máte všetko pod kontrolou a s malými ťažkosťami si hravo viete poradiť. Svoj život si konečne užívate a na tomto stave ste tvrdo pracovali vo fyzickej aj duchovnej rovine, tak sa za to pochváľte. Môžete byť na seba hrdá a skúste si tento vynikajúci stav aj udržať.

Práca a kariéra 

U vás teraz jednoducho všetko ide podľa plánu. Ste v zamestnaní spokojná a za vaše úsilie sa vám konečne dostáva aj uznania. Môžete byť naozaj šťastná. Posledné mesiace ste dali zo seba všetko a za to si teraz zaslúžite uznanie a aj trochu oddychu.

Podeľte sa so svojou motiváciou a nadšením aj s kolegami, ktorým to práve chýba. Urobte si čas na to, čo máte rady a doprajte si aspoň na chvíľu relax. Anjel Barchiel vás podporí v zdolávaní nových zaujímavých úloh, keď to bude opäť potrebné. 

Nezamestnané Ryby už majú vyhliadnutý džob, o ktorý by stáli. Určite sa oň uchádzajte a nedajte sa zastrašiť, či odradiť žiadnymi prekážkami. Pustite sa energicky a naplno do nových vecí. Zvládnete to!

Vaše šťastné číslo: 33 

Váš ďalší podporovateľ v týchto dňoch je anjel Zechiel. Obdarí vás šťastím, harmóniou a radosťou zo života. Bude vás posilňovať v tom, aby ste napredovali práve po tej ceste, ktorú ste si zvolili. Dôverujte mu, pozná vaše plány a pomôže vám pri ich realizácii.

Tip anjela Barchiela: Ešte raz si všetko premysli! U vás teraz jednoducho všetko ide podľa plánu. 5 obrázkov vo fotogalérii U vás teraz jednoducho všetko ide podľa plánu.


 

1. časť horoskopu si môžete prečítať TU:

Jarný anjelský horoskop: Čo všetko majú pre vás pripravené hviezdy a ktorý anjel stojí pri vašom znamení?
Konečne všetko rozkvitá a vďaka slnečným lúčom máme oveľa viac...

2. časť nájdete TU:

Jarný anjelský horoskop: Čo všetko majú pre vás pripravené hviezdy a ktorý anjel stojí pri vašom znamení?
Konečne všetko rozkvitá a vďaka slnečným lúčom máme oveľa viac...


 

 

Tlačiť Diskusia