Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Baby z Hriešneho tanca si urobila selfie v posteli: Krátko pred 60-kou vôbec nevyzerá zle, a tie vlasy!

19.04.2017 Casprezeny.sk

Jennifer Grey si krátko po prebudení urobila selfie. Hoci čoskoro oslávi šesťdesiatku, vyzerá skôr ako nežné dievčatko.

Preslávila ju úloha Baby v romantickom filme Hriešny tanec. 23 obrázkov vo fotogalérii Preslávila ju úloha Baby v romantickom filme Hriešny tanec.

Americká herečka Jennifer Grey (57) sa preslávila ako krehká Baby v nezabudnuteľnom filme Hriešny tanec (1987). Z kučeravého dievčaťa je dnes zrelá žena, ale pri pohľade na túto selfie musíme uznať, že na svoj vek vôbec nevyzerá! V marci oslávila 57 rokov, ale tipovali by ste jej oveľa menej.

Na sociálnej sieti sa s fanúšikmi podelila o fotku s komentárom: "Poznámka pre seba: Nikdy si neľahni do postele predtým, ako ideš na párty..."

A hoci sa po prebudení necítila dobre a namiesto oslňovania ľudí na oslave by najradšej opäť zaliezla pod perinu, na fotke vyzerá skvele - chválime najmä jej husté kučeravé vlasy, ktoré ju omladzujú a aj po rokoch sú jej poznávacím znamením. Čo na ňu hovoríte? Jennifer Grey 23 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Grey Jennifer Grey 23 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Grey Jennifer Grey 23 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Grey Jennifer Grey 23 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Grey

Takto si ju všetci pamätáme. V Hriešnom tanci tvorila s Patrickom Swayzem charizmatickú dvojicu:

Patrick a Jennifer vo filme Hriešny tanec. 23 obrázkov vo fotogalérii Patrick a Jennifer vo filme Hriešny tanec. Johnny učil Baby tancovať. 23 obrázkov vo fotogalérii Johnny učil Baby tancovať. Jennifer zverejnila na sociálnej sieti spomienkovú fotografiu. Na Patricka myslí aj po 30 rokoch. 23 obrázkov vo fotogalérii Jennifer zverejnila na sociálnej sieti spomienkovú fotografiu. Na Patricka myslí aj po 30 rokoch.

Od roku 2001 je vydatá za Clarka Gregga, s ktorým má 15-ročnú dcérku Stellu:

Jennifer s dcérou Stellou. 23 obrázkov vo fotogalérii Jennifer s dcérou Stellou. Jennifer Grey s manželom Clarkom Greggom. 23 obrázkov vo fotogalérii Jennifer Grey s manželom Clarkom Greggom.

Tlačiť Diskusia (3)