Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ryšavá mníška z komédie Sestra v akcii sa po rokoch neskutočne zmenila: Fíha, je to naozaj tá istá žena?!

20.04.2017 anm

Nežnú ryšavku z komédie Sestra v akcii by ste nespoznali. Takto dnes vyzerá spievajúca mníška!

Wendy Makkena (vľavo) s talentovanou Whoopi Goldberg, ktorá v komédii Sestra v akcii stvárnila hlavnú postavu. 10 obrázkov vo fotogalérii Wendy Makkena (vľavo) s talentovanou Whoopi Goldberg, ktorá v komédii Sestra v akcii stvárnila hlavnú postavu.

Spomínate si na spievajúcu mníšku z filmu Sestra v akcii? Z nežnej Wendy Makkena je dnes zrelá žena. Takto sa zmenila! Dve časti komédie Sestra v akcii mali premiéru v rokoch 1992 a 1993. 10 obrázkov vo fotogalérii Dve časti komédie Sestra v akcii mali premiéru v rokoch 1992 a 1993.

Herečka Wendy Makkena (58) odštartovala svoju kariéru v roku 1986 v televíznej šou Santa Barbara. V roku 1992 prišiel zlom, keď získala jednu z hlavných úloh v komédii Sestra v akcii po boku skvelej Whoopi Goldberg (61). Wendy stvárnila nesmelú mníšku Mary Robert, ktorá v sebe vďaka sebavedomej (a trochu bláznivej) Mary Clarence nečakane objaví spevácky talent.  Speváčka prezlečená za mníšku (Whoopi Goldberg) ich naučila spievať. 10 obrázkov vo fotogalérii Speváčka prezlečená za mníšku (Whoopi Goldberg) ich naučila spievať.

K sympatickej postave sa Wendy mohla vrátiť aj v pokračovaní komédie s názvom Sestra v akcii 2: Opäť v čiernom habite. Speváčka prezlečená za mníšku (Whoopi Goldberg, v strede) ich naučila spievať. 10 obrázkov vo fotogalérii Speváčka prezlečená za mníšku (Whoopi Goldberg, v strede) ich naučila spievať.

Neskôr sa objavila aj v úspešných seriáloch NCIS, Zúfalé manželky a Doktor House. Wendy si zahrala aj v seriáli Doktor House. 10 obrázkov vo fotogalérii Wendy si zahrala aj v seriáli Doktor House.

V roku 1997 sa vydala za učiteľa herectva Boba Krakowera, má s ním dcéru a žije v New Yorku. V októbri oslávi 59 rokov a krátko pred 60-kou vyzerá skvele. Je iná, ako si ju pamätáme, ale stále je krásna. Čo na ňu hovoríte? Spoznali by ste v tejto žene nesmelú ryšavku Mary Robert? Takto vyzerá Wendy Makkena dnes. 10 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá Wendy Makkena dnes. Takto vyzerá Wendy Makkena dnes. 10 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá Wendy Makkena dnes. Takto vyzerá Wendy Makkena dnes. 10 obrázkov vo fotogalérii Takto vyzerá Wendy Makkena dnes.

Tlačiť Diskusia