Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Je to možné? Tá zastavila čas! Takto vyzerá dcéra Gérarda Depardieu z filmu Otec alebo milenec po 40-tke

19.04.2017 bak

Herečka Marie Gillain z francúzskej romantickej komédie Otec alebo milenec má 41 rokov, ale keď uvidíte jej najnovšie fotky, budete mať pocit, že nestarne.

Zahrala si dospievajúcu rozmarnú dcéru Gérarda Depardieu. 8 obrázkov vo fotogalérii Zahrala si dospievajúcu rozmarnú dcéru Gérarda Depardieu.

Belgičanka Marie Gillian si zahrala trochu rozmaznanú dospievajúcu dcéru Gérarda Depardieu v romantickej komédii z roku 1991 Otec alebo milenec. Vrtošivá pubertiačka Véronique doháňala na spoločnej dovolenke svojho otca kopiacimi sa klamstvami do šialenstva. Vymyslela si, že je jeho milenka a nútila ho hrať jej hru len preto, aby bola zaujímavejšia pre lokálneho fešáka Benjamina.

Marie Gillain v romantickej komédii Otec alebo milenec (1991) 8 obrázkov vo fotogalérii Marie Gillain v romantickej komédii Otec alebo milenec (1991) V úlohe Véronique alias Vero si vymýšľala, až sa prášilo. 8 obrázkov vo fotogalérii V úlohe Véronique alias Vero si vymýšľala, až sa prášilo.

Marie si zahrala rolu Véronique ako 16 ročná, čiže od tých čias uplynulo už 25 rokov, no ona stále vyzerá ako krehké dievčatko. Nepribrala snáď ani gram a pôsobí veľmi prirodzene a mladistvo.

Herečka má doma niekoľko významných filmových ocenení a je slobodnou mamou dvoch dcér. Staršiu Dune (nar. 2004) má s hudobníkom Martinom Gametom a mladšiu Vega (nar. 2009) s hercom Christopherom Degli Esposti.

Pôsobí aj ako modelka pre kozmetickú značku Lancôme a určite nie je hanblivka, lebo v roku 2015 sa objavila nahá na obálke časopisu Lui. Vidieť ste ju mohli aj vo filmoch Mária, Volavka či Hrbáč.

Dovolenka otca a dcéry sa zmenila na nečakané dobrodružstvo. 8 obrázkov vo fotogalérii Dovolenka otca a dcéry sa zmenila na nečakané dobrodružstvo. Ako krásna Véronique vo filme Otec alebo milenec 8 obrázkov vo fotogalérii Ako krásna Véronique vo filme Otec alebo milenec Marie Gillain 8 obrázkov vo fotogalérii Marie Gillain Marie Gillain 8 obrázkov vo fotogalérii Marie Gillain Marie Gillain 8 obrázkov vo fotogalérii Marie GillainTlačiť Diskusia (4)