Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Schudnutá Sookie z Gilmoriek ohúrila v parádnej sukni: Aha, akú úžasnú figúru jej tento outfit vyčaroval!

21.04.2017 anm

Sookie zo seriálu ženy z rodu Gilmorovcov je spokojná sama so sebou a aj to na nej vidno. Pozrite si celú fotku a pochopíte.

Melissa McCarthy 15 obrázkov vo fotogalérii Melissa McCarthy

Kuchárka Sookie zo seriálu Ženy z rodu Gilmorovcov prešla neuveriteľnou premenou. Našla svoj štýl a hravo zatieni aj krajšie a štíhlejšie súperky. Kuchárka Sookie, ako si ju pamätáme. 15 obrázkov vo fotogalérii Kuchárka Sookie, ako si ju pamätáme.

Melissa McCarthy sa objavila na hollywoodskej premiére filmu Chips vo fantastickom outfite. 46-ročná herečka zaujala v jarnej kvietkovanej sukni a žltých lodičkách. Žlté ruže a biele lupene perfektne vynikli na čiernom pozadí sukne, ktorá jej opticky vygumovala pár kíl navyše. Hoci ju skombinovala s čiernym pulóvrikom, vďaka jarným farbám a bielej kabelke pôsobil jej outfit veľmi sviežo. Melissa McCarthy 15 obrázkov vo fotogalérii Melissa McCarthy Melissa McCarthy 15 obrázkov vo fotogalérii Melissa McCarthy

Jej outfity sú väčšinou neprehliadnuteľné, vždy zakryjú a zároveň zdôraznia to, čo treba a sú niečím zaujímavé. Predtým, ako zažiarila pred kamerami, Melissa plánovala rozbehnúť kariéru v módnom biznise. Napokon sa jej podarilo skĺbiť svoje dve vášne a venuje sa aj navrhovaniu oblečenia pre plnoštíhle ženy. Melissa McCarthy s hercom Benom Falconem. 15 obrázkov vo fotogalérii Melissa McCarthy s hercom Benom Falconem.

"Ľudia sa nekončia pri veľkosti 44. Mám pocit, že niečo veľmi nie je v poriadku, keď sa od istého čísla už neviete obliecť podľa svojej nálady. Obchodné centrá oddeľujú sekcie s plus size oblečením a skrývajú ich pred ostatnými oddeleniami. Chcem skoncovať so zahanbovaním žien, ktoré nosia väčšiu veľkosť." V roku 2015 uviedla svoju módnu líniu s názvom Seven7. Melissa McCarthy bola v krásnych žltých šatách neprehliadnuteľná. 15 obrázkov vo fotogalérii Melissa McCarthy bola v krásnych žltých šatách neprehliadnuteľná.

Melissa zažíva veľmi úspešné obdobie, darí sa jej v kariére aj v súkromí. Aby toho nebolo málo, rozhodla sa zabojovať aj s výraznou nadváhou, aby zostala pre svoje deti zdravá a plná energie. Doteraz sa jej podarilo zhodiť viac ako 22 kíl. Mama dvoch detí prezradila svoj recept na úspešné chudnutie: Kilá sa začali strácať, až keď prestala riešiť, akú veľkosť nosí! Melissa ohúrila v šatách s originálnou potlačou. 15 obrázkov vo fotogalérii Melissa ohúrila v šatách s originálnou potlačou.

"Naozaj som sa kvôli tomu prestala trápiť," priznala Melissa. Paradoxne u nej zafungovalo, že sa uvoľnila, neznervózňovala a už sa tak veľmi neupínala na svoju nadváhu. Jednoducho fakt, že bola tučná, pustila z hlavy. "Najsexi sa cítim, keď sa cítim komfortne, keď som najviac sama sebou a nesnažím sa byť nikým iným," povedala pre magazín People. Melissa MCcarthy 15 obrázkov vo fotogalérii Melissa MCcarthy

Tlačiť Diskusia (2)