Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Barbora Rakovská po rozchode s Tomim Popovičom neplače do vankúša: V spoločnosti s milovaným človekom

20.04.2017 Casprezeny.sk

Moderátorka Barbora Rakovská (30) si po rozchode s otcom jej dcérky Amie zariadila život po svojom...

Barbora Rakovská 14 obrázkov vo fotogalérii Barbora Rakovská

Mamičkou sa stala ešte pred dvadsaťpäťkou a odvtedy je v jednom kole. Keď sa Barbore Rakovskej narodila dcérka Amia, ktorú má s muzikantom a dnes už bývalým partnerom Tomim Popovičom, na čas prerušila svoju kariéru a venovala sa len jej.

Barbora Rakovská po rozchode s Tomim Popovičom neplače do vankúša: V spoločnosti s milovaným človekom 14 obrázkov vo fotogalérii

Postupne sa však Barbora dostávala do pracovného kolotoča a ukázala, že sa dokáže poriadne obracať. Krásna blondínka moderuje v rádiu, spolupracuje s viacerými značkami, pre ktoré je reklamnou tvárou, moderuje akcie, píše knihy a občas je z nej modelka.

Barbora Rakovská, dcéra Amia 14 obrázkov vo fotogalérii Barbora Rakovská, dcéra Amia

Barbora sa tak dokáže postarať nielen sama o seba, ale aj o svoju dcérku, s ktorou po rozchode s jej otcom Tomim Popovičom zostala sama. Hoci obaja vyhlasujú, že ostávajú výborní kamaráti a milujúci rodičia ich dcérky, Barbora trávi s Amiou maximum času, a keď to situácia umožňuje, berie ju so sebou aj "do práce".

Barbora Rakovská 14 obrázkov vo fotogalérii Barbora Rakovská

Tak to bolo aj nedávno, keď Barbora spojila príjemné s užitočným, teda zábavu s prácou. Spolu s milovanou dcérkou si zašli na premiéru animovanej komédie Baby šéf, ktorú Barbora zároveň aj moderovala. A podľa spokojného úsmevu malej Amie sa im "akcia" vydarila a malá slečna si komédiu od režiséra filmu Madagaskar Toma McGratha so slovenským dabingom, ktorú už môžete vidieť v našich kinách aj vy, užila.

Barbora Rakovská 14 obrázkov vo fotogalérii Barbora Rakovská Barbora stále zvažuje odchod do Ameriky. 14 obrázkov vo fotogalérii Barbora stále zvažuje odchod do Ameriky.

Barbora Rakovská 14 obrázkov vo fotogalérii Barbora Rakovská

Barbora Rakovská sa o domácnosť stará s veľkou radosťou. Má na to kopu čistiacich prostriedkov... 14 obrázkov vo fotogalérii Barbora Rakovská sa o domácnosť stará s veľkou radosťou. Má na to kopu čistiacich prostriedkov...

Tlačiť Diskusia (1)