Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Namiesto sexi zážitku hotová katastrofa! Veronika zažila na dovolenke milostný trapas, na ktorý nezabudne

21.04.2017 bak

Slobodná Veronika (32) si užívala minulé leto dovolenku na nádhernom gréckom ostrove Santorini. Na tento zážitok určite nezabudne.

V ten večer to medzi nimi iskrilo. (ilustračné foto) 2 obrázky vo fotogalérii V ten večer to medzi nimi iskrilo. (ilustračné foto)

Leto, slnko, vietor vo vlasoch a morská soľ na koži... Zdravotná sestra Veronika sa nevedela dovolenky, na ktorú si dlho šetrila, dočkať a užívala si ju naozaj naplno. S kamarátkou Dankou boli bez záväzkov a nebránili sa žiadnemu flirtíku či milostnému dobrodružstvu.

Zmyselné pohľady

V nočnom klube sa jeden večer na ňu nalepil celkom pohľadný Grék. Obaja vedeli po anglicky len veľmi skromne, tak sa dohovárali rukami-nohami a hádzali po sebe zmyselné pohľady. Veronike sa zdal byť milý, jej aj Danke platil za drinky, odsúval im stoličky a nepôsobil doterne. Úžasne sa s ním tancovalo. Danka vycítila, že je tam ako piate koleso na voze a povedala, že by už rada išla do hotela. Veronika ju nechcela nechať ísť samú, tak ju spolu s Leonidesom (tak sa volal ich nový známy) odprevadili s tým, že oni sa ešte pôjdu baviť.

Veronika má na dovolenku na Santorini výnimočné spomienky. 2 obrázky vo fotogalérii Veronika má na dovolenku na Santorini výnimočné spomienky.

Najhoršia pláž

Do klubu sa však už nevrátili. Leonides si vymyslel, že ho bolí hlava a navrhol prechádzku na pláži. Tam jej začal skladať komplimenty, chytil ju okolo pása a pobozkal ju. Drinky a teplý letný večer urobili svoje a Veronika mu v ničom nebránila. Bohužiaľ si na nežnosti vybrali asi najhoršiu pláž pre milencov, ktorá bola posiata veľkými kameňmi. Miesto si našli na jednom balvane. Keď už išlo do tuhého, Veronika sa zošmykla dole a doodierala si kolená o kamene. Cítila, že jej tečie krv a stonala od bolesti. Leonides nechápal, čo sa stalo, lebo ju v tej tme poriadne nevidel. Len ťažko mu lámanou angličtinou vysvetlila, že pokračovanie už nebude, lebo sa cíti ako invalid.

Pozbierala si svoje veci, zakričala: „Bye!“ a odšuchtala sa nahnevaná do hotela. On za ňou ešte bežal a volal ju k sebe domov, že jej to ošetrí, no ona už nemala ani najmenšiu chuť. Myslela, že sa od hanby prepadne a dúfala, že ho už nikdy neuvidí.

Sexi sprievodca

Lenže... keď išli o dva dni s Dankou na fakultatívny výlet, zjavil sa pred nimi ON ako ich grécky sprievodca. Veronika nevedela, kam s očami a aj on bol zjavne v rozpakoch, ale po výlete ju pozval na kávu a na všetkom sa schuti zasmiali. Večer skončila u neho doma a tentokrát to už bolo o dosť pohodlnejšie.

Tlačiť Diskusia (4)