Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Naštartovala sa, keď ju podviedol manžel: Premena kedysi 208 kilovej ženy vám vyrazí dych

21.04.2017 bak

Hviezda reality šou June Shannon (37) dokázala spraviť za posledných niekoľko rokov so svojím telom doslova zázraky.

S dcérkou Alanou známou ako Honey Boo Boo, ktorá sa zúčastňovala detských súťaží krásy. 5 obrázkov vo fotogalérii S dcérkou Alanou známou ako Honey Boo Boo, ktorá sa zúčastňovala detských súťaží krásy.

V Amerike je June Shannon známa ako mama dievčatka Honey Boo Boo (Alana Thompson), ktoré sa zúčastňovalo na všetkých súťažiach krásy a neskôr malo aj vlastnú reality šou o svojej rodine.

June vážila kedysi extrémnych 208 kíl a ľudia si z nej robili kruté žarty kvôli jej morbídnej obezite. Navyše sa pridali aj zdravotné problémy a všetko zaklincovala manželova nevera. Keď jej po rozvode oznámil, že sa bude znovu ženiť, vedela, že so sebou musí niečo urobiť.

June bola morbídne obézna. 5 obrázkov vo fotogalérii June bola morbídne obézna.

Mama štyroch dcér a už aj dvojnásobná babička podstúpila chirurgický zákrok, tzv. Sleeve resekciu žalúdka, pri ktorom jej odstránili približne 80 % žalúdka a to, čo ostalo, zúžili do akéhosi rukáva. Zredukovalo sa tak množstvo jedla, ktoré sa do žalúdka zmestí a pocit sýtosti sa u nej dostaví skôr.

June si zároveň začala dávať do tela s pomocou osobného trénera, nechala si upraviť prsia a odstrániť preytočnú kožu. Jej dcéry tvrdia, že sa momentálne navlečie do konfekčnej veľkosti 38. June známa aj ako Mama June má teraz vlastnú reality šou o tom, ako sa jej darila takáto extrémna premana – Mama June: From Not to Hot. Pyšne v nej vyhlasuje: „Mením svoje telo a svoj život.“

Takéto telo je už minulosťou. 5 obrázkov vo fotogalérii Takéto telo je už minulosťou.

 

Jej finty, ktoré pomáhajú pri chudnutí

  • Ak milujete ochutené vody a neviete sa ich vzdať, lebo čistá voda vám nechutí, dajte si do nej nejaké ovocie (maliny, jahody, citrón), a tým jej pridáte chuť.
  • Namiesto sladkého jedzte melón. Obsahuje síce dosť cukru, ale väčšina je voda, ktorú hneď vylúčite.
  • Zemiakové chipsy nahraďte jalkovými aleo chrúmte hrozno.

Dnes je z nej 5 obrázkov vo fotogalérii Dnes je z nej Z jej dcérky je už tínedžerka a Mama June vyzerá o 100 % lepšie ako pred rokmi. 5 obrázkov vo fotogalérii Z jej dcérky je už tínedžerka a Mama June vyzerá o 100 % lepšie ako pred rokmi.

Tlačiť Diskusia (10)