Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Tá sa mu vydarila! Maroš Kramár bude musieť svoju dcéru Tamaru dobre strážiť: Po kom zdedila krásu?

21.04.2017 Casprezeny.sk

Herec Maroš Kramár môže byť pyšný na svoje tri deti, synovia sú šikovní a z dcéry rastie krásavica... Pozrite si foto.

Maroš Kramár moderuje v Českej televízii 12 obrázkov vo fotogalérii Maroš Kramár moderuje v Českej televízii

Maroš Kramár s manželkou Natašou sa môžu tešiť z troch vydarených detí. Ich synovia sú známi z účinkovania v seriáloch, jeden je fešák po mame, druhý po tatkovi. Najstaršia z detí, dcéra Tamara síce nie je mediálne taká známa, ako jej mladší bratia, ale rastie z nej naozajstná kočka, takže ešte o nej určite budeme počuť.

Chvíľky, keď sú všetci pokope, sú vzácne. 12 obrázkov vo fotogalérii Chvíľky, keď sú všetci pokope, sú vzácne.

Nedávno si Kramárovci, teda mama Nataša Nikitinová, Tamara, Timur a Marko, zašli spolu do kina na animovanú komédiu Baby šéf, o veľmi zvláštnom bábätku, ktoré nosí elegantný oblek s kravatou, hovorí hlbokým hlasom a správa sa ako tajný agent. Baby šéf je totiž v skutočnosti veľký boss! Ústrednej postave - Baby šéfovi prepožičal hlas práve herec Maroš Kramár, ktorý v tejto úlohe absolútne zažiaril! A zažiarili aj jeho tri deti, ktoré už dávno nie sú malé deti či bábätká. Z Timura je už mladý muž, z Marka sympatický chalan a z Tamary rastie poriadna kočka.

Nataša Nikitinová, Marko Kramár, Timur Kramár, Tamara Kramárová 12 obrázkov vo fotogalérii Nataša Nikitinová, Marko Kramár, Timur Kramár, Tamara Kramárová

Keď pred časom Maroš spolu so synom Timurom v jednom zo skorších rozhovorov riešili, čím všetky Kramárovské deti budú, až vyrastú, Timur vtedy vtipne poznamenal, že Tamarku by mali dobre vydať. Nuž, podľa toho, aká krásavica z nej rastie, bude mať Maroš čo robiť, aby ju ustrážil pred budúcimi nápadníkmi. A po kom podľa vás zdedila Tamara svoju krásu, po mamine či po tatkovi?

„Som taká babka na zavolanie,“ vraví hercova mama. 12 obrázkov vo fotogalérii „Som taká babka na zavolanie,“ vraví hercova mama.

Spoločné chvíle si Kramárovci užívajú, nie je ich 12 obrázkov vo fotogalérii Spoločné chvíle si Kramárovci užívajú, nie je ich

Tlačiť Diskusia (18)