Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Šik rodinka s KiK – toto sú naši víťazi!

PR článok 17.05.2017 Beata Suchá

Spomínate si? V čísle 11 sme vás vyzvali, aby ste sa zapojili do našej súťaže o veľkú rodinnú premenu.

Nový look pre celú rodinu bola výhra, o ktorú zabojovali mnohé slovenské rodiny. 8 obrázkov vo fotogalérii Nový look pre celú rodinu bola výhra, o ktorú zabojovali mnohé slovenské rodiny.

Celé dva týždne sme od vás dostávali úžasné rodinné fotografie a vybrať len jednu jedinú bola veľmi ťažká úloha. Nakoniec sme sa rozhodli pre rodinku Galajdovcov z Podolínca.

Úsmev, prosím!

Výhra bola pre Galajdovcov ako ušitá na mieru. Sú cestovateľská rodina a všade, kam sa vyberú, nesmie chýbať foťák a statív. Spoločnými fotografiami majú vyzdobený celý byt a na túto záľubu nedajú dopustiť. Marieta študovala odevné návrhárstvo a dodnes má k móde blízko. Staršia dcérka Rebeca sa podala na mamu, rada sa parádi a deň bez sukničky sa ani neráta. Spolu s maminou pózovali ako rodené modelky. Mladšia Tarinka je pravý opak svojej sestričky. „Dušou čisté chlapčisko a sukňa k jej povahe ani nepatrí,“ smiala sa Marieta. Aj tatino Juraj je poriadny fešák, čo poviete?

Zábava pri fotení

Takéto štýlové fotky nemá každý! Rodinka si profesionálne fotenie vychutnávala a je to aj vidieť. Všetci sa už tešia, že im do šatníka pribudli skvelé módne kúsky. Šik rodinka s KiK - toto sú naši víťazi! 8 obrázkov vo fotogalérii Šik rodinka s KiK - toto sú naši víťazi!

Galajdovci – hviezdy vydania

Nový look pre celú rodinu bola výhra, o ktorú zabojovali mnohé slovenské rodiny. Šťastena sa usmiala na sympatických Galajdovcov, ktorých sme obliekli od hlavy po päty do oblečenia značky KiK. Samozrejme, súčasťou celej akcie bol aj profesionálny styling, úprava vlasov a mejkap, ktorý si užila najmä mamina Marieta. Šik rodinka s KiK - toto sú naši víťazi! 8 obrázkov vo fotogalérii Šik rodinka s KiK - toto sú naši víťazi!

Rodina ako z reklamy

Kombinácia bielej a denimu je rafinovane jednoduchá a nadčasová. Dievčatká Rebeca a Tarinka nám zapózovali v rozkošných bielych šatočkách. Šik rodinka s KiK - toto sú naši víťazi! 8 obrázkov vo fotogalérii Šik rodinka s KiK - toto sú naši víťazi!

Tlačiť Diskusia