Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Morbídne obézna žena zhodila 108 kíl a vyzerá úžasne, ale... Kvôli tomuto si nikdy neoblečie plavky!

18.05.2017 bak

Mama dvoch detí, Angličanka Vicci Gradidge, schudla počas troch rokov neuveriteľných 108 kíl. Zo svojho úspechu sa však neteší a prezradila, prečo.

Svoje váhové maximum dosiahla ako 23-ročná. 7 obrázkov vo fotogalérii Svoje váhové maximum dosiahla ako 23-ročná.

Vážila 165 kíl a obliekala si veľkosť 54. V roku 2008 si ľahla pod nôž a dnes váži neuveriteľných 57 kíl. Hoci sa operácia podarila a Vicci začala chudnúť, dnes sa trápi kvôli množstvu nadbytočnej kože, ktorá jej po schudnutí ostala. 31-ročná pedikérka sama seba nazvala "roztopenou ženou" a tvrdí, že sa cítila sebavedomejšie a šťastnejšie s kilami navyše.

S kilami navyše sa vraj cítila sebavedomejšie. 7 obrázkov vo fotogalérii S kilami navyše sa vraj cítila sebavedomejšie.

Diéty nefungovali

Vrchol svojej váhy dosiahla ako 23-ročná, pár rokov potom, čo jej diagnostikovali polycystické vaječníky. Začala sa obávať, že kvôli nadváhe aj svojej diagnóze bude neplodná (vo veku 23 rokov jej úplne vymizla menštruácia), a tak sa pokúšala schudnúť. Žiadne diéty však u nej nefungovali, a tak podstúpila štátom hradený žalúdočný bypass (alebo bandáž žalúdka). Vďaka tomuto zákroku schudla počas troch rokov 108 kíl a dnes sa môže popýšiť konfekčnou veľkosťou 38.

Bála sa, že kvôli obrovskej nadváhe nebude môcť otehotnieť. 7 obrázkov vo fotogalérii Bála sa, že kvôli obrovskej nadváhe nebude môcť otehotnieť.


Na plavky si netrúfa

Napriek tomu tvrdí, že je taká nešťastná z prebytočnej kože, ktorá jej ostala, že by si nikdy neobliekla krátke rukávy či nohavice. Plavky vraj mala na sebe naposledy ako pubertiačka a keď ide na pláž, tak len v šatách. Aj keď má teraz výbornú postavu, jej sebavedomie trpí. „Moja koža vyzerá, ako keby som sa roztápala,“ tvrdí. „Oveľa sebavedomejšie ako teraz som sa cítila so svojimi 165 kilami.“ Vicci neznáša svoju ovísajúcu kožu na ramenách, bruchu a stehnách. Jej odstránenie je však finančne veľmi náročné a tvrdí, že na to nemá, inak by to už dávno spravila.

Stala sa mamou

Nebolo to však všetko márne, pretože po schudnutí zmizol aj syndróm polycystických vaječníkov a len po pár týždňoch pokúšania sa jej podarilo otehotnieť s novým manželom. Dnes je mamou 5-ročnej Lyly a 4-ročného Toma.

Zdroj: Mail Online

Svoje váhové maximum dosiahla ako 23-ročná. 7 obrázkov vo fotogalérii Svoje váhové maximum dosiahla ako 23-ročná. V procese chudnutia. 7 obrázkov vo fotogalérii V procese chudnutia. Sekne jej to. 7 obrázkov vo fotogalérii Sekne jej to. S vytúženou dcérkou Lylou. 7 obrázkov vo fotogalérii S vytúženou dcérkou Lylou.

Dnes je z nej kočka. 7 obrázkov vo fotogalérii Dnes je z nej kočka.

Tlačiť Diskusia (2)