Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Victoria Beckham môže byť na svoje deti pyšná: Pri výchove používa 1 pravidlo, ktoré zaručene zaberá

19.05.2017 Lenka Májiková

Tieto ženy sa vo svete preslávili svojou prácou, no v súkromí ich zamestnáva najmä rola matky. Doma majú totiž detí ako smetí.

Victoria Beckham 12 obrázkov vo fotogalérii Victoria Beckham

Čo povedali známe ženy o materstve?

Tori Spelling (43)

„Moja rodina ma inšpiruje vo všetkom, čo robím.“

Hviezda Beverly Hills 90210 dávno nie je len prominentná dcérenka známeho producenta. Zo sladkej blondínky je dnes usadená manželka, ktorá svojmu partnerovi Deanovi McDermottovi porodila už 5 detí. Zobrali sa v roku 2006 a o rok prišiel na svet syn Liam, po ňom dcérky Stella a Hattie, ďalší chlapec Finn a túto jar im bocian priniesol tretieho synčeka Beaua. Kto by to bol pred rokmi o nej povedal?

Tori Spelling 12 obrázkov vo fotogalérii Tori Spelling

 

Heidi Klum (43)

„Deti sú na prvom mieste. Ste to jediné, čo majú.“

Vo vzťahoch možno nemecká modelka šťastie nemá, no v živote bola požehnaná štyrmi deťmi. Synov Henryho, Johana a dcérku Lou porodila bývalému manželovi Sealovi. Dcéru Leni má už s podnikateľom Flaviom Briatorem.

Heidi Klum 12 obrázkov vo fotogalérii Heidi Klum

 

Victoria Beckham (43)

„Nikdy som deti nerozmaznávala ničím iným než láskou.“

Bývalá spajska, manželka futbalistu, módna ikona... to všetko Victoria je, no v prvom rade ju definuje status matky. Svojmu Davidovi porodila najprv troch synov – Brooklyna, Romea a Cruza a nakoniec aj miláčika rodiny, dnes 5-ročnú Harper. S manželom Davidom sa snažia deťom dávať najmä veľa lásky. Aj vďaka tomuto prístupu rastú z ich potomkov skvelí ľudia.

Victoria Beckham 12 obrázkov vo fotogalérii Victoria Beckham

Victoria s manželom, troma synmi a dcérou. 12 obrázkov vo fotogalérii Victoria s manželom, troma synmi a dcérou. David so svojimi troma synmi a dcérou. 12 obrázkov vo fotogalérii David so svojimi troma synmi a dcérou. David Beckham s deťmi. 12 obrázkov vo fotogalérii David Beckham s deťmi.

  

Diana Ross (73)

„Láska matky je večná a je zadarmo.“

Prežila život ako z rozprávky. Stala sa oslavovanou speváčkou a neskôr sa venovala aj herectvu. Práve vo svete filmu sa pohybuje aj všetkých jej 5 detí – dcéry Rhonda, Tracee a Chudney, ako aj synovia Ross a Evan. Dnes je už aj štvornásobnou babičkou.

Diana Ross 12 obrázkov vo fotogalérii Diana Ross

 

Kris Jenner (61)

„Kvôli deťom by som sa vzdala čohokoľvek.“

Hlava jedného z najslávnejších amerických klanov porodila dovedna 6 detí. Okrem syna Roba má 5 dcér, z ktorých jedna je krajšia ako druhá. Najznámejšie sú kontroverzná Kim a krásna modelka Kendall. V láske sa jej však už toľko nedarilo. S prvým manželom Robom Kardashianom sa rozviedla a neskôr zomrel na rakovinu. Jej druhý manžel Bruce Jenner podstúpil pred dvomi rokmi zmenu pohlavia a prijal meno Caitlyn.

Kris Jenner 12 obrázkov vo fotogalérii Kris Jenner

 

Meryl Streep (67)

„Materstvo má veľmi humanizujúci efekt. Všetko sa redukuje len na to najdôležitejšie.“

Múdra, charizmatická a talentovaná... taká je v našich očiach obľúbená herečka, a preto sme rady, že jej bolo dopriate byť štvornásobnou mamou a vychovala svojich nasledovníkov. Dve z jej dcér, Mamie a Grace, sú tiež herečkami a najmladšia Louisa skúša šťastie v modelingu. V pár filmoch si zahral aj syn Henry, naplno sa však venuje skladaniu hudby.

Meryl Streepl 12 obrázkov vo fotogalérii Meryl Streepl

Dcéry Meryl Streep 12 obrázkov vo fotogalérii Dcéry Meryl Streep

 

Mia Farrow (72)

„Matky sú vždy ochotné bojovať za život a budúcnosť svojich detí.“

Herečka známa z filmov Woodyho Allena sa preslávila aj svojím dobrým srdcom. Mamička štyroch detí sa rozhodla dať domov 10 sirotám. Hádam niet ženy, ktorá by krajšie reprezentovala, ako my ženy dokážeme starať sa o iných a zlepšovať svet.

Mia Farrow 12 obrázkov vo fotogalérii Mia Farrow

Tlačiť Diskusia
NEPREHLIADNITE