Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Hľadáme najkrajšie miesto na letnú dovolenku u nás doma, na Slovensku!

18.05.2017 Casprezeny.sk

Máte svoje obľúbené miesto na našom krásnom Slovensku? Podeľte sa s nami o svoje tipy a zážitky, ktoré sa vám s daným miestom spájajú.

Hľadáme najkrajšie miesto na Slovensku! Podeľte sa s nami o vaše tipy. 3 obrázky vo fotogalérii Hľadáme najkrajšie miesto na Slovensku! Podeľte sa s nami o vaše tipy.

Máte svoje miestečká, kam sa radi vraciate? Turistickú trasu, jazero, pamätihodnosť, mesto či samotu, salaš, jaskyňu alebo jazero za dedinou, kde sa dá prežiť dobrodružstvo, romantika či spoznať niečo nové? Čo by ste hrdo ukázali niekomu, kto u nás nikdy nebol? Hľadáme najkrajšie miesto na Slovensku! Podeľte sa s nami o vaše tipy. 3 obrázky vo fotogalérii Hľadáme najkrajšie miesto na Slovensku! Podeľte sa s nami o vaše tipy.

Napíšte nám a podeľte sa o svoje tipy s ostatnými čitateľkami. Pripojte osobné odporúčania, tipy alebo zážitky, ktoré sa vám spájajú s daným miestom.

Na vaše tipy čakáme na e-mailovej adrese: monika.huljakova@ringier.sk. Hľadáme najkrajšie miesto na Slovensku! Podeľte sa s nami o vaše tipy. 3 obrázky vo fotogalérii Hľadáme najkrajšie miesto na Slovensku! Podeľte sa s nami o vaše tipy.

Tlačiť Diskusia