Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Takto vyzerala v detstve najkrajšia žena sveta: Wow, veď tá sa vôbec nezmenila, spoznávate ju?

18.05.2017 Casprezeny.sk

Najkrajšia žena sveta sa pochválila fotkou z detstva, keď ju uvidíte, padne vám sánka. Veď tá vyzerala lepšie ako...

Najkrajšia žena sveta na fotke z detstva 14 obrázkov vo fotogalérii Najkrajšia žena sveta na fotke z detstva

Ani sa nechce veriť, že od čias, keď Taťáňa získala korunku Miss World, uplynulo už desať rokov. Zdá sa totiž, že krásna blondínka sa vôbec nemení, aj keď mnohí si myslia, že si vypomáha rôznymi plastickými úpravami.

 

#missworld2006 #memories #10yearsago 🇨🇿👑

Fotka uverejnená používateľom Taťána Kuchařová (@tatianakucharova),

Pred časom Taťána uverejnila na sociálnej sieti svoju fotku tesne pred narodeninami, na ktorej je len minimálne nalíčená. Keď si ju porovnáme s fotkou spred vyše desiatich rokov, kedy sa stala Miss World, musíme skonštatovať, že Taťána je stále rovnako krásna a že sa takmer vôbec nezmenila, ba možno pôsobí aj prirodzenejšie vďaka tomu, že si prestala vytrhávať obočie, ako to robila v začiatkoch svojej modelingovej kariéry.

 

Milí přátelé, 23. prosince slavím narozeniny. Ano, já vím, není to nejlepší datum. Většina mých narozeninových dárků byla zabalená ve vánočním balicím papíře. Ale letos to může být jiné. Chtěla bych vás požádat o ten nejlepší narozeninový dárek. A to podporu pro ty, kteří to potřebují. Víte, že dlouhodobě pomáhám seniorům a právě nadaci Krása pomoci je určen výtěžek této "oslavy". Pomozte mi získat cílovou částku, kterou jsem si stanovila, a buďte tak součástí té nejlepší oslavy narozenin. 🎉🎊🎁🎈 Moc vám všem děkuji! Taťána 👉🏻👉🏻👉🏻 https://www.generosity.com/celebration-fundraising/nejhezci-darek-k-narozeninam

Fotka uverejnená používateľom Taťána Kuchařová (@tatianakucharova),

Taťána sa však na sociálnej sieti pochválila aj fotkou zo svojho detstva (na foto spolu so sestrami), na ktorej je so sestrami, a musíme konštatovať, že sme len ticho žasli. Už ako dievčatko bola totiž nádherná, Keby si ju už vtedy všimol nejaký modelingový agent, určite by sa v modelingu ako detská modelka pokojne vyrovnala najkrajšej detskej modelke Kristine Pimenovej, čo poviete?

 

-Na čem pracujete, doktore Čechove? -Píši, "Dvě sestry". - A není to málo, Antone Pavloviči? 😻😻😻 #trisestry

Príspevok, ktorý zdieľa Taťána Kuchařová (@tatianakucharova),

  Kristina Pimenova 14 obrázkov vo fotogalérii Kristina Pimenova

Kristina Pimenova 14 obrázkov vo fotogalérii Kristina Pimenova

Taťána Kuchařová 14 obrázkov vo fotogalérii Taťána Kuchařová

Tlačiť Diskusia