Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Nádherný chlapček! Herečke k dvom princeznám pribudol tento fešák a nevie sa ho nabažiť: Uhádnete, komu patrí?

19.05.2017 bak

Deň matiek tento rok oslavovala už s tromi slniečkami, hoci biologickou mamou sa stala po prvýkrát.

Pyšná mamina má svoje prvé biologické dieťa. 7 obrázkov vo fotogalérii Pyšná mamina má svoje prvé biologické dieťa.

Pusinky a objatia! Šťastná mamina 5-mesačného synčeka Joshuu sa občas pochváli fotkami svojej rodinky na Instagrame. Nedávno zverejnila aj záber rozkošne sa smejúceho bábätka, ktoré si vychutnáva božteky od mamy. K obrázku napísala: „Nie je to najhorší spôsob, ako sa zobudiť! Tento chlapík je vždy taký šťastný a veselý, že je tu úplne nákazlivé.“

Tie najkrajšie rána... 7 obrázkov vo fotogalérii Tie najkrajšie rána...

 

38-ročná herečka Katherine Heigl prezradila v šou Jimmy Kimmel Live! že poriadne dlho rozmýšľala, ako sa bude jej synček volať. Nevedela prísť na dokonalé meno a napokon sa ho rozhodla pomenovať po svojom manželovi, spevákovi Joshuovi Kelley.

Dvojica si spolu adoptovala dve dcérky – Naleigh (8) z Južnej Kórey a potom Adelaide (5) z Louisiany v USA. Katherine tvrdí, že adoptovať si dcérku práve z Kórey bolo prirodzené rozhodnutie, pretože aj ona mala adoptívnu sestru Meg práve odtiaľ.

Herečka, ktorá bola dvakrát nominovaná na Zlatý Glóbus a získala aj cenu Emmy, má teda doma už dve veľké pomocníčky, ktoré jej s radosťou asistujú pri starostlivosti o bábätko.

K princeznám pribudol rozkošný braček. 7 obrázkov vo fotogalérii K princeznám pribudol rozkošný braček. Pyšná mamina má svoje prvé biologické dieťa. 7 obrázkov vo fotogalérii Pyšná mamina má svoje prvé biologické dieťa.

5-mesačný Joshua je miláčikom rodiny. 7 obrázkov vo fotogalérii 5-mesačný Joshua je miláčikom rodiny.

Aj krátko po pôrode vyzerá výborne. 7 obrázkov vo fotogalérii Aj krátko po pôrode vyzerá výborne.

Katherine Heigl 7 obrázkov vo fotogalérii Katherine Heigl Katherine Heigl s manželom 7 obrázkov vo fotogalérii Katherine Heigl s manželom

 

Tlačiť Diskusia