Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Stará čínska metóda sebapoznania je prekvapivo presná: Rok narodenia odhalí všetky vaše tajomstvá!

19.06.2017 anm

Táto stará čínska metóda sebapoznania pomôže odhaliť vaše silné a slabé stránky, ale dokáže našepkať aj to, čo vás čaká v budúcnosti.

Čo o vás prezrádza vaša čínska hviezda? 12 obrázkov vo fotogalérii Čo o vás prezrádza vaša čínska hviezda?

Stará čínska metóda sebapoznania "9 hviezd" spája numerológiu a astrológiu do jedného systému. Odhalí vaše silné a slabé stránky, napovie, čo robiť, aby ste sa mohli realizovať v osobnom aj pracovnom živote. Tiež pomáha nájsť cestu k upevneniu vlastného zdravia. Čísla ukážu, akí ľudia ste dnes a čo by ste mali robiť, aby ste žili život, o akom snívate. Nájdite si v tabuľke rok svojho narodenia. Číslo nad ním prezradí, ku ktorej hviezde patríte.

Zistite, pod ktorou čínskou hviezdou ste sa narodili. 12 obrázkov vo fotogalérii Zistite, pod ktorou čínskou hviezdou ste sa narodili.

Hviezda č. 1

Ľudia, ktorí patria pod túto hviezdu, sú veľmi komunikatívni a citliví. Často vyhľadávajú samotu, kde sa môžu stiahnuť do seba a veľa premýšľať. Majú sklony k nepokoju a nervozite. Pod vplyvom smutných myšlienok môžu prepadať melanchólii. Celý život musia bojovať s vlastným strachom. Ak ho nespracujú, oslabia si imunitu a môžu z toho ochorieť. Našťastie sú vybavení silným duchom, ktorý sa dokáže vyrovnať aj s tými najväčšími ťažkosťami.

Hviezda č. 2

Ľudia s týmto číslom sú veľmi starostliví, majú zmysel pre domov a rodinu. Stávajú sa z nich skvelí rodičia. Rodina a deti sú pre nich najdôležitejšie. Sú praktickí, trpezliví a obetaví. Majú radi dobré jedlo a výborne varia. Aj preto si musia dávať väčší pozor na hmotnosť. V spoločnosti sú obľúbení a majú veľa priateľov. Neznášajú samotu a radi sa obklopujú čo najväčším počtom ľudí.  Dvojky neznášajú samotu a rady sa obklopujú čo najväčším počtom ľudí. 12 obrázkov vo fotogalérii Dvojky neznášajú samotu a rady sa obklopujú čo najväčším počtom ľudí.

Hviezda č. 3

Títo ľudia sú mimoriadne aktívni. Nedokážu obsedieť, stále niečo robia, zariaďujú, plánujú, skrátka nepoznajú nudu. Určite nebudú sedieť v kúte a čakať, až sa veci samy dajú do poriadku. Nečakajú na pomoc iných, svoje problémy chcú riešiť sami a podarí sa im nájsť východisko aj z najťažších situácií. Sú nenapraviteľní optimisti. Radi žartujú, ale občas to s otvorenosťou preháňajú a potom sa trápia, či niekoho neurazili. Ich najväčšou slabosťou je impulzívnosť.

Hviezda č. 4

Ľudia, ktorí sa narodili pod touto hviezdou, sú veľmi inteligentní a majú umelecké sklony. Podobajú sa na trojky - tiež nie sú zvyknutí čakať na cudziu pomoc. Väčšinu vecí v živote dosiahnu vďaka vlastným schopnostiam a odhodlaniu. Milujú cestovanie a nové zážitky, stále sa niekam chystajú. Vedia sa rýchlo nadchnúť a tešia sa z maličkostí. Mali by sa viac sústrediť na zodpovedné úlohy, najmä ak robia viacero vecí naraz. Ľudia, ktorí sa narodili pod touto hviezdou, sú veľmi inteligentní a majú umelecké sklony. 12 obrázkov vo fotogalérii Ľudia, ktorí sa narodili pod touto hviezdou, sú veľmi inteligentní a majú umelecké sklony.

Hviezda č. 5

Títo ľudia majú pevnú vôľu, sú cieľavedomí, skvelí organizátori, skutoční vodcovia. Väčšinou nesú na pleciach veľkú zodpovednosť, preto bývajú uzavretí. Pod tlakom sa sťahujú do seba a pasívne pozorujú, čo sa okolo nich deje. Skrýva sa v nich veľký potenciál, ktorý by mali čo najskôr odhaliť a správne využiť. Počiatočný náboj, ktorý udalostiam sami dodali, im nedovolí zaspať na vavrínoch a dokážu sa rýchlo vrátiť na scénu.

Hviezda č. 6

Ľudia narodení pod touto hviezdou majú v sebe mužský potenciál. Sú poctiví, nesmierne pracovití, zodpovední, a tiež majú výnimočne pevnú vôľu. Tieto schopnosti ich predurčujú na vedúcu pozíciu. Vo svojej snahe o skvelý výsledok sú niekedy útoční a prehnane sebavedomí. V záujme cieľa však dokážu cúvnuť a hľadať inú cestu. Občas prekročia hranice a je im ľúto, že sa k iným nepekne zachovali. Ľudia narodení pod touto hviezdou majú v sebe nesmierny mužský potenciál. 12 obrázkov vo fotogalérii Ľudia narodení pod touto hviezdou majú v sebe nesmierny mužský potenciál.

Hviezda č. 7

Títo ľudia sú bezstarostní a romantickí. Ostatní si občas myslia, že nie sú schopní prispôsobiť sa náročným životným situáciám, ale nie je to pravda. Napriek tomu, že radi snívajú, vnímajú realitu a vedia si s ňou poradiť. Sú pracovití a zodpovední. Občas im až priveľmi záleží na peniazoch a materiálnej istote. Mali by si často opakovať, že čím viac človek dáva, tým viac dostáva.

Hviezda č. 8

Osmičky vyvolávajú dojem uzavretých a chladných osôb. Zdanie klame. V skutočnosti sú nesmierne láskaví, ale potrebujú trochu postrčiť, aby sa druhým dokázali viac otvoriť. Občas to s prácou preháňajú a zabúdajú na to, že v živote sú aj iné dôležité veci. Musia sa naučiť oddychovať, robiť si pravidelné prestávky a všímať si ľudí a prírodu okolo seba. Osmičky vyvolávajú dojem uzavretých a chladných osôb. Zdanie klame. 12 obrázkov vo fotogalérii Osmičky vyvolávajú dojem uzavretých a chladných osôb. Zdanie klame.

Hviezda č. 9

Sú to vášniví, aktívni a vôľou naplnení ľudia. Dokážu vyriešiť akúkoľvek situáciu a nájsť si cestu ku každému. Radi premýšľajú a bleskovo reagujú. Sú veľmi aktívni, čo niekedy vedie k zvýšenej podráždenosti. Ak si nedajú pozor, ľahko ublížia človeku, ktorého milujú. Našťastie si svoju chybu vedia priznať.

Zdroj: Noiportal

Tlačiť Diskusia