Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Čo sa jej stalo? Keď uvidíte, ako načapali fotografi Monicu z Priateľov, nebudete chápať: Tá ale vyzerá!

17.06.2017 bak

Monica z Priateľov musela mať naponáhlo, pozrite, ako ju zastihli fotografi.

Courteney Cox v seriáli Priatelia 17 obrázkov vo fotogalérii Courteney Cox v seriáli Priatelia

Slávnu seriálovú Monicu zo sitcomu Priatelia, herečku Courteney Cox (53) zachytili paparazzi, ako si vykračuje z luxusného salónu krásy v Beverly Hills. Asi mala poriadne naponáhlo, lebo odtiaľ odišla s mokrými neupravenými vlasmi, ktoré jej povievali vo vetre.

Courteney Cox opúšťa kadernícky salón s mokrými vlasmi. 17 obrázkov vo fotogalérii Courteney Cox opúšťa kadernícky salón s mokrými vlasmi.

Herečka známa aj z filmovej komediálnej série Ace Ventura mala na sebe trojštvrťové dole mierne rozšírené rifle a voľný čierny top. Trochu starosvetskosti celému jej imidžu dodali lodičky od Chanela, ktorých cena sa pohybuje okolo 1 500 dolárov. A keďže zainvestovala do topánok, možno sa rozhodla ušetriť práve na kaderníkovi a vlasy si dosušiť doma sama.

Courteney Cox opúšťa kadernícky salón s mokrými vlasmi. 17 obrázkov vo fotogalérii Courteney Cox opúšťa kadernícky salón s mokrými vlasmi.

Courteney sa momentálne viac realizuje za kamerou ako pred kamerou. Nedávno režírovala videoklip austrálskeho speváka Joela Taylora.

Je známe, že brunetka s modrými očami sa nevedela zmieriť so starnutím, a preto viackrát skúšala vylepšiť svoj zovňajšok pomocou plastických operácií. Na príťažlivosti jej to rozhodne nepridalo, práve naopak, a samotná herečka dnes priznáva, že urobila veci, ktoré ľutuje.

Čo sa jej stalo? Keď uvidíte, ako načapali fotografi Monicu z Priateľov, nebudete chápať: Tá ale vyzerá! 17 obrázkov vo fotogalérii Courteney Cox 17 obrázkov vo fotogalérii Courteney Cox Courteney Cox v seriáli Priatelia 17 obrázkov vo fotogalérii Courteney Cox v seriáli Priatelia

Tlačiť Diskusia