Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Vyzerá pri ňom ako teta, ale miluje ju roky! Hugh Jackman prezradil: Sme šťastní, lebo spolu robíme TOTO

19.06.2017 bak

Všetci by sme chceli nachádzať vo vzťahu viac pokoja, istoty, šťastia a vďačnosti. Herec Hugh Jackman zrejme vie, ako na to.

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness 6 obrázkov vo fotogalérii Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness

Najslávnejší hrdina X-Men-ovskej ságy – Wolverine, Austrálčan Hugh Jackman (48), tvorí so svojou manželkou Deborrou-Lee Furness (61) manželský pár už neuveriteľných 21 rokov. A to napriek všetkým zlým jazykom, ktoré im nedávali šancu, lebo bacuľka Deborra je od manžela o 13 rokov staršia.

A aj keď vekový rozdiel nebol predtým taký viditeľný, dnes je dosť zrejmý. Kým on je muž v najlepších rokoch a zreje ako víno, Deborra už nezaprie vek šesťdesiatničky a pôsobí pri mladšom vyšportovanom manželovi veľmi "tetuškovsky".

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness 6 obrázkov vo fotogalérii Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness

Keď sa časopis People tejto dvojice spýtal, čo ich drží pokope, herec prezradil, že spolu meditujú. „Niekedy pozveme aj pár známych. Je to taká milá záležitosť na nedeľné ráno. Ľudia k nám prídu a potom si dáme raňajky,“ dodala Deborra.

Jackmanovci nie sú jediní, ktorým pomáha vášeň pre meditáciu. Herečka Gwyneth Paltrow odporúča jogu pred spánkom a modelka Kendall Jenner medituje, aby prekonala úzkosť. Podľa istej psychiatrickej štúdie je však najlepšia meditácia vo dvojici, lebo pomáha prehĺbiť vzájomné puto a odstraňuje pocit osamelosti.

A ďalšia kľúčová rada do manželstva od Hugha Jackmana? „Vždy počúvajte ženu!“ Hugh a Deborra vychovávajú dve adoptívne deti, keďže vlastné im osud nedoprial a Deborra dvakrát potratila. Majú dcérku Avu Elliot (11) a syna Oscara Maximiliana (17).

Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness 6 obrázkov vo fotogalérii Hugh Jackman a Deborra-Lee Furness Deborra-Lee Furness, Hugh Jackman 6 obrázkov vo fotogalérii Deborra-Lee Furness, Hugh Jackman Deborra-Lee Furness, Hugh Jackman 6 obrázkov vo fotogalérii Deborra-Lee Furness, Hugh Jackman

Hugh Jackman 6 obrázkov vo fotogalérii Hugh Jackman

Tlačiť Diskusia (3)