Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Nervózna Ivana si na rande vyrobila 3 veľké trapasy: Z reakcie svojho nápadníka sa dodnes nespamätala!

12.08.2017 brona

Stretli sme sa prvýkrát na parkovisku, kde som mamine umývala okná na aute...

Rande na kúpalisku nedopadlo podľa predstáv. Rande na kúpalisku nedopadlo podľa predstáv.

Zahľadela som sa do jedného chalana, tak som išla za ním a na papieriku som mu podala moje telefónne číslo s tým, že chcem, aby mi zavolal. Naozaj zavolal a naplánovali sme si, že zájdeme spolu do wellnessu, okúpeme sa a pritom zistíme, či sa k sebe hodíme. Keď sme spolu sedeli v kaviarni, nevšimla som si, že mi do džúsu spadla mucha.

On sa začal strašne smiať a ja som ju v tom strese prehltla. To však bol len začiatok. Neskôr sme sa išli kúpať a mne sa podarilo v bazéne tak kýchnuť, že som ho celého opľula. Hanbila som sa, a určite som bola celá červená. Stále ma však čakala čerešnička na torte. Keď sme odchádzali z kúpaliska, povedala som mu, že ako ospravedlnenie za tie trapasy to chcem celé zaplatiť.

Ale pri platení som zistila, že nemám ani jediné euro, ani kartu. Civela som do prázdnej peňaženky a chcelo sa mi plakať, tak to napokon všetko zaplatil on. Domov som išla pešo dva kilometre, pred kúpaliskom mi totiž povedal, že o takú šibnutú babu on nemá záujem. To som nemohla len tak predýchať...

Ivana

„Celý čas sa chválil“

Jedno z mojich najhorších rande sa takmer ani neudialo. Pri prvom pokuse ten chlap meškal 30 minút, ale ja som tak dlho nečakala, po 20 minútach som odišla. Kebyže mi potom nenapíše dlhý mail, v ktorom to celé vysvetlil a ospravedlňoval sa, nedala by som mu druhú šancu. Stalo sa však, a to som asi nemala robiť. To rande bolo neskutočne nudné. V podstate držal monológ a neustále sa chválil svojou prácou. Iba na mňa hovoril a hovoril a nič sa ma ani len nespýtal. Potichu som si popíjala svoje červené víno a potom som sa s ním rozlúčila.

Martina

„Bol malý a tučný“

Moja výška 179 cm mi trochu sťažuje hľadanie partnera. Nie nadarmo som si do zoznamovacieho profilu napísala, že hľadám muža, ktorý bude mať minimálne 185 cm. To však evidentne nebolo všetkým jasné. Celé dni som si milo písala s jedným mužom. Písal mi, ako je športovo založený, na fotkách vyzeral dobre stavaný a vysoký. Bola som nadšená. Naše prvé a jediné stretnutie bolo o to väčším sklamaním, pretože muž, ktorý stále oproti mne, mi siahal ledva po ramená a časy, keď bol štíhly a vyšportovaný, boli isto už dávno preč. Po 20 minútach som odišla.

Helena

„Zrazu zmizol“

Na stretnutie s týmto mužom som sa veľmi tešila, lebo sme si už dlhšie písali a veľmi dobre sme si rozumeli. Šla som vlakom do mesta, kde býval. Vyzdvihol ma zo stanice a šli sme na prechádzku. Potom som musela na toaletu, tak som zabehla do nákupného centra, okolo ktorého sme práve šli. Povedal, že ma počká vonku. Keď som sa vrátila, už tam nebol. Jednoducho zmizol. Zmätená a sklamaná som šla späť na stanicu, aby som sa vrátila najbližším vlakom domov. Po ceste mi prišla správa, že od nášho stretnutia čakal viac, že sa k nemu jednoducho nehodím.

Kristína

„Nebola žiadna iskra“

Moje rande, z ktorého som bola sklamaná, malo byť mojím vysnívaným. Bola som si istá, že som našla toho pravého. Všetko, naozaj všetko, sedelo: mali sme rovnaké záujmy, rovnaký humor, na fotkách sme si prišli navzájom veľmi atraktívni. Predtým, než sme sa stretli, sme si dokonca viackrát telefonovali a to celé hodiny! A potom sme v kaviarni sedeli oproti sebe a nemali sme si čo povedať. Nebola tam žiadna iskra, žiadne kúzlo. Nič. Obaja sme sa pravdepodobne zaslepili niečím virtuálnym, čo bolo len v našej predstave a v skutočnosti, naživo to bolo iné.

Tlačiť Diskusia