Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Najhoršie rande môjho života: Na prechádzke sme stretli jeho ex a on jej priamo predo mnou vyznal lásku!

16.07.2017 brona

Sedeli sme v meste na terase, keď šiel okolo tím mestských hokejbalistov. S jedným z nich sme sa na seba zahľadeli a v ten deň neskôr mi napísal.

Stretol bývalú a vyznal jej lásku. Stretol bývalú a vyznal jej lásku.

Písali sme si dlho do noci. Naše záľuby, trapasy, túžby i milé spomienky. O dva dni neskôr sme šli von. Mali sme sa stretnúť o tretej. Presne načas som bola na mieste, upravená, nedočkavá a zvedavá. Tri dvadsať a on nikde. Prechádzala som sa po námestí, keď som ho zrazu zazrela v kaviarni. Videl ma, vybehol odtiaľ a povedal, že pozabudol na čas. No nič, hovorím si, nesmieme si to nechať pokaziť. Sadli sme si na pizzu a kofolu.

Neverila som, že sa mi to naozaj deje

Začal mi hovoriť o hrách, ktoré práve hrá, a cez hry sa dostal k téme bývalých lások. Mala som dosť. Počúvať o tom, aká bola, ako mu je ľúto, že sa rozišli, ako jej ešte donedávna písal a prosil ju o šancu. Neverila som, že sa mi to naozaj deje. Bolo mi trápne a bola som v šoku. Keď sme zjedli, vypýtali sme si účet. Zobral ho, chvíľu naň uprene pozeral a potom zahlásil: „Ty platíš 8,40 a ja 9 eur“. Zasmiala som sa, lebo som to brala ako žart, ale po jeho pohľade som pochopila, že to myslí vážne.

Išli sme sa prejsť. Prišli sme k ihrisku, kde hrávali. Mal tam kamarátov, ktorí práve hrali hokej, a zavolali ho hrať. Tak som tam sedela a rozmýšľala, čím som si toto zaslúžila. Keď konečne dohrali, pokračovali sme v prechádzke. Po celý čas mi hovoril o hokeji, keď zrazu stíchol a povedal: „Lucka, počkaj, stále ťa milujem“. Bola tam jeho bývalá. To bola pre mňa posledná kvapka. Otočila som sa a išla domov. Ešte na mňa vykrikoval, kam idem, nech sa vrátim, veď nám bolo tak dobre.

Bettina

Tlačiť Diskusia (3)