Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Máte problémy s trávením? Zázračný nápoj naštartuje metabolizmus, rozpustí kilá a to nie je všetko!

14.07.2017 anm

Detoxikačný nápoj zo šťavnatého citróna, zázvoru a jablka skvele chutí a urobí s vaším zdravím hotové divy. Vyskúšajte!

Vyskúšajte TOP detoxikačný nápoj na chudnutie. 4 obrázky vo fotogalérii Vyskúšajte TOP detoxikačný nápoj na chudnutie.

Stále viac ľudí sa sťažuje na zdravotné problémy, ktoré spôsobuje nesprávna činnosť čriev. Čoraz častejšie nás trápi chronická zápcha alebo naopak, syndróm dráždivého čreva.

Trávenie je dôležitou súčasťou správneho fungovania organizmu. Odstraňuje z tela toxíny, ktorých nahromadením vznikajú rôzne choroby. Ak chcete zlepšiť trávenie, musíte sa zbaviť nahromadených jedov a nebezpečných chemických látok v tele. Tento domáci recept je jednoduchý, prírodný a zároveň účinne čistí črevá. Počas kúry sa oplatí zostať pár dní doma, vyskúšajte ju napríklad cez voľný víkend.

Odborníci sa zhodujú, že konzumácia 1 jablka denne významne znižuje spotrebu liekov na predpis. Zázvor podporuje činnosť čriev, zabraňuje nafukovaniu a pomáha odstraňovať z tela jedovaté látky. Citrón obsahuje vitamín C a dôležité antioxidanty, ktoré vynikajúco fungujú ako detoxikačný prostriedok. Soľ napomáha tráveniu, odstraňuje nahromadené toxíny a zároveň ich neutralizuje. Na prípravu tohto nápoja budete potrebovať len 5 minút. Voda naštartuje látkovú premenu. 4 obrázky vo fotogalérii Voda naštartuje látkovú premenu.

Ingrediencie:

2 PL čerstvo vytlačenej citrónovej šťavy

1/2 ČL himalájskej soli

1 ČL šťavy zo zázvoru

1/2 šálky 100 % jablkovej šťavy

1/2 šálky teplej vody

Ako na to?

Zohrejte si v pohári vodu (pozor, nesmie vrieť). Pridajte soľ a dobre premiešajte. Prilejte zázvorovú, citrónovú aj jablkovú šťavu, ešte raz premiešajte a hneď vypite. Vyskúšajte TOP detoxikačný nápoj na chudnutie. 4 obrázky vo fotogalérii Vyskúšajte TOP detoxikačný nápoj na chudnutie.

Tlačiť Diskusia