Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Veľký prázdninový horoskop: S kým zažijete fantastické leto plné vzrušenia? Na toto sa dobre pripravte!

17.07.2017 ADYTON

Nádherné slnečné leto je tu a s ním všetko, čo ponúka. Ako na tom budete vy? Čo vás čaká a neminie? Kde si najlepšie oddýchnete a s kým... Prečítajte si naše predpovede a uvidíte!

Čo vás čaká v lete? Prezradí to váš prázdninový horoskop. 3 obrázky vo fotogalérii Čo vás čaká v lete? Prezradí to váš prázdninový horoskop.

BARAN

21. 3. – 20. 4. 

Vaša letná mantra: Žijem s ľahkosťou

Kde vám bude najlepšie: Odvážne, energické a impulzívne Baranky milujú fyzické výzvy a pobyt vonku. Výborne si oddýchnete tam, kde je spojenie vody s horami. Môžete ísť do Bešeňovej, Liptovského Jána či Turčianskych Teplíc, alebo vyrazte k susedom do rakúskeho Štajerska, kde nájdete hory, lesy, jazerá, termály aj vínne cesty.

Zdravie, šťastie, peniaze: Do konca septembra bude pretrvávať opozícia Jupitera. Nič nesiľte, berte veci tak, ako prichádzajú. Začnú sa meniť vo váš prospech, a to vo všetkých oblastiach. Dávajte si pozor na úrazy, pri bolestiach hlavy pite bylinkové čaje. Môžete začať snívať o tom, čo potrebujete a chcete urobiť, plánovať, tešiť sa zo života. V láske buďte veľkorysá a všetko sa na dobré obráti. Šťastie vám však nepadne do lona samo, niečo preň urobte aj sama. V práci vás čaká rozhovor s dôležitým mužom. Šikovne vykorčuľujete z otázok a získate si jeho dôveru. Leto praje aj drobným investíciám, kúpe bytu či záhrady.

Beauty tip: Čo takto nový účes? K vode či do lesa je vždy elegatný ležérny bob. Vyskúšajte! Počas leta hlavne oddychujte, relaxujte a venujte sa sebe. 3 obrázky vo fotogalérii Počas leta hlavne oddychujte, relaxujte a venujte sa sebe.

BÝK

21. 4. – 20. 5. 

Vaša letná mantra: Občas môžem byť aj romantická

Kde vám bude najlepšie: Stojíte nohami na zemi, ale občas potrebujete aj dávku romantiky a čas s milovanými. Ak pôjdete do Banskej Štiavnice či Kremnice, užijete si nielen romantiku, ale aj históriu a prekrásnu prírodu. Chcete ísť do zahraničia? Vyberte sa do španielskej Granady či talianskej Taorminy. Sú úžasné!

Zdravie, šťastie, peniaze: Letné mesiace k vám budú viac ako priaznivé. Okolie vám lepšie porozumie a podaria sa vám plány. Partnerovi povedzte, čo od neho vlastne chcete. Vyhnete sa tak nedorozumeniu. V práci vás čakajú koncom leta nové projekty, ukončite staré a oddýchnite si, aby ste mali dosť síl. Dávajte si pozor na pečeň, vyraďte ťažké jedlá a alkohol. Využite leto na zhodenie prebytočných kilogramov a načerpanie energie. Peniaze nerozhadzujte, ale ani nemusíte prehnane šetriť.

Beauty tip: Počas horúčav vaša pleť uvíta upokojujúcu masku. Zmiešajte 1 PL 10% jogurtu s 1 ČL pomletých ovsených vločiek a trochou medu. Naneste na pleť a po 20 minútach zmyte vlažnou vodou. Robte len to, čo vás baví. 3 obrázky vo fotogalérii Robte len to, čo vás baví.

BLÍŽENCI

21. 5. – 21. 6. 

Vaša letná mantra: Vypnem a konečne si oddýchnem

Kde vám bude najlepšie: Ak patríte k tomuto vzdušnému znameniu, pre skvelú dovolenku potrebujete predovšetkým skvelú spoločnosť. Spoločenské Blíženkyne rady objavujú nové miesta, kde je ruch a zábava. Takže vám bude fajn na Slnečných jazerách a v rezortoch, kde to žije. Vzdialené destinácie ako Mexiko či Maurícius vás urobia nekonečne šťastnou.

Zdravie, šťastie, peniaze: Jupiter stojí na vašej strane a v prípade potreby vám pomôže. Stále ste zaľúbená do svojej dlhoročnej lásky, ktorá napriek rozdielnemu prístupu k životu ustojí všetko. Ak si lásku ešte len hľadáte, máte všetky predpoklady na úspech. Klíma v práci je dosť náročná a v lete si od nej môžete oddýchnuť a neskôr ju napraviť. Peniaze vám nechýbajú, ale strážte si výdavky, nezadlžujte sa zbytočne a nič nepredávajte ani nekupujte. Strážte si aj zdravie, oddychujte fyzicky aj psychicky a netrápte sa vecami, ktoré neviete zmeniť.

Beauty tip: Kedy ste boli na masáži, pedikúre, manikúre a kozmetike? Budete po nich ako znovuzrodená.

Tlačiť Diskusia