Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Šediny? Pustite sa do farbenia!

PR článok 11.07.2017 Beata Suchá

Chce to farebný refresh! Ak si vyberiete odtieň, ktorý sa hodí k prirodzenému tónu pleti, dosiahnete pre svoj vzhľad maximum – budete pôsobiť mladšie a sviežejšie! S našimi tipmi sa dopracujete k dokonalému výsledku.

Farbíte si vlasy doma? Tak hľadáme práve vás! 7 obrázkov vo fotogalérii Farbíte si vlasy doma? Tak hľadáme práve vás!

Pestovať si šedinky či farbiť? Podľa prieskumov sa vyše 70 % žien prikláňa k farbeniu a robia dobre. Vhodná farba zjemní črty tváre a omladí vzhľad.

Kedy je čas na zmenu?

Zostávate roky verné obľúbenej farbe, no už to nie je ono? Časom sa tón pleti stáva svetlejším a matnejším, preto vám už tradičná farba nepristane ako predtým. Intenzívna čierna, sýte kávové odtiene či žiarivá červená z čias mladosti zrazu akoby pridávali roky. Tu platí pravidlo: čím tmavší a intenzívnejší odtieň, tým viac kontrastuje s pleťou. Vystúpia vrásky, kruhy pod očami aj pigmentové fľaky.

Ako si vybrať správne?

Lichotivejšie pôsobia hnedasté tóny so zlatými aj s medenými odleskami. Zmäkčujú črty tváre, pretože s pleťou lepšie harmonizujú. To platí aj pre teplú blond. Pozor na popolavú a super svetlú platinovú blond, zrelá pleť bude vyzerať mdlo. Farbíte si vlasy doma? Tak hľadáme práve vás! 7 obrázkov vo fotogalérii Farbíte si vlasy doma? Tak hľadáme práve vás!

Tajomstvo úspechu

Prirodzená farba vlasov nie je jednotná, prelína sa do viacerých tónov. Ak si vlasy zafarbíte v jednom tóne, môže vzniknúť efekt helmy, ktorý zostaruje. Pri farbení doma stavte na produkty, ktoré vlasy zafarbia kombináciou viacerých tónov, dodajú im prirodzené odlesky a vďaka výživným olejom aj mladistvý vzhľad.

Prečo šedivieme?

Šedivé vlasy sú výsledkom oslabenej aktivity buniek. Tie vplyvom starnutia strácajú schopnosť farbiť vlasy. Predčasné šedivenie je genetické, dedíme ho po mame! No môže ísť ruka v ruke so silným stresom a hektickým životným štýlom, ktorý vo všeobecnosti kvalite vlasov neprospieva.


TESTUJTE S NAMI!

Farbíte si vlasy doma? Tak hľadáme práve vás!

Chcete zakryť svoje šediny? Vyplňte dotazník s tromi otázkami, vyberte si svoj odtieň a testujte s nami farby na vlasy Garnier Naturals, ktoré čakujú na 150 z vás!

Prihlásiť sa môžete do 25. 7. 2017 prostredníctvom dotazníka na stránke www.testovanie-garnier.sk

  Farbíte si vlasy doma? Tak hľadáme práve vás! 7 obrázkov vo fotogalérii Farbíte si vlasy doma? Tak hľadáme práve vás! Farbíte si vlasy doma? Tak hľadáme práve vás! 7 obrázkov vo fotogalérii Farbíte si vlasy doma? Tak hľadáme práve vás! Farbíte si vlasy doma? Tak hľadáme práve vás! 7 obrázkov vo fotogalérii Farbíte si vlasy doma? Tak hľadáme práve vás!

Tereza Kostková odporúča:

Obľúbená herečka nedá dopustiť na domáce farbenie vlasov. Jej osvedčená rada znie:

Vyhnite sa radikálnej zmene farby, môže vám pridať roky alebo poškodiť vlasy. Vyberte si farbu, ktorá je maximálne o 1–2 tóny svetlejšia alebo tmavšia, ako je váš prirodzený odtieň. Zabránite tak trvalému poškodeniu vlasov a výrazným odrastom. Vždy postupujte podľa pokynov na krabičke. Tereza Kostková 7 obrázkov vo fotogalérii Tereza Kostková

Tlačiť Diskusia