Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Diéta, s ktorou Jessica Alba schudla 15 kíl za 4 mesiace! Ak budete robiť toto, podarí sa to aj vám

17.07.2017 KaD

Nerátate kalórie, nemusíte cvičiť ako šialené a schudnete raz dva. S diétou, ktorá pomohla krásnej herečke, sa dostanete do formy a budete so sebou spokojné ako nikdy predtým.

Jessica Alba (36) 20 obrázkov vo fotogalérii Jessica Alba (36)

Boli časy, keď sa Jessica cítila zle, bola stále unavená a priberala kilo za kilom. Potom stretla známu poradkyňu celebrít v oblasti zdravého životného štýlu a všetko sa zmenilo. Poradkyňa jej povedala, čo má v živote zmeniť, aby opäť získala rovnováhu a cítila sa vo svojej koži - ako pristupovať po novom k jedlu, ako mať rada samu seba, cítiť sa dobre - a samozrejme, ako zhodiť nadbytočné kilogramy. Jessica potvrdila, že po 4 mesiacoch odkedy začala žiť po novom, zhodila neuveriteľných vyše 15 kíl!

Jessica Alba nebola vždy štíhla... 20 obrázkov vo fotogalérii Jessica Alba nebola vždy štíhla...

Nenávidíte svoje kilá? Prestaňte s tým!

Podľa odborníčky totiž to, že sa cítite vinné kvôli kilám navyše, spomaľuje metabolizmus a odoberá vám energiu. Namiesto toho podľa nej treba akceptovať každý kúsok svojho tela aj prostredníctvom jedla. Všetko je to o tom jesť také jedlo, ktoré vaše telo naozaj potrebuje, dodá mu energiu, rozžiari pleť a nakŕmi črevá. Chce to vyberať si kvalitné potraviny a jesť ich tak, aby vám to prinášalo potešenie. A nesťažovať sa neustále na telo, ktoré momentálne máte. Treba ho prijať také, aké je, nesledovať sa každý deň v zrkadle, nevážiť sa ráno a večer a nesledovať každé deko.

Jessica Alba (36) 20 obrázkov vo fotogalérii Jessica Alba (36)

Nerátajte kalórie!

Najlepšie na tomto spôsobe chudnutia je, že nemusíte počítať kalórie. Namiesto toho sa zameriavate na výber výživných kvalitných potravín, ktoré úplne zmenia vaše hormóny hladu. Výsledok je, že prestanete stále myslieť len na jedlo a chudnutie a keď sa takto oslobodíte, začnú ísť kilá dolu bez väčších problémov a úsilia. Veď život nie je len o jedle, život to je rodina, priatelia, všetko, čo nás robí šťastnými.

Jessica Alba 20 obrázkov vo fotogalérii Jessica Alba

3 tipy, ktoré môžete robiť každý deň

1. Robte si smoothie

Raňajky sú na smoothie ako stvorené. Zaplníte si zdravo žalúdok a vďaka pocitu sýtosti nebudete myslieť každú chvíľu na jedlo a chrumkať čipsy či keksíky. Pomôže vám to tiež vybrať si zdravšie hlavné jedlo počas dňa. Zelené smoothie s avokádom, čia semienkami, špenátom a orechovým mliekom sú top.

2. Sledujte, čo máte na tanieri

Vaša vstupenka k potravinovej slobode spočíva v tom, že si na tanier vždy dáte štyri veci: proteíny, zdravé tuky, vlákninu a zelenú zeleninu. Táto kombinácia reguluje vyše 8 hormónov hladu vo vašom tele a optimalizuje krvný cukor. Napríklad si dajte hovädzie mäso s brokolicou či špagety z cukiny s mäsovými guľôčkami a parmezánom (mňam!). S týmto 4-zložkovým heslom môžete pokojne jesť aj v reštaurácii, aj tam sa dá vybrať jedlo tak, aby spĺňalo požiadavky a nič sa nestane, ak si dáte aj pohár suchého vína.

3. Hýbte sa s potešením

Kedy, pri akom športe sa najlepšie chudne? Odborníčka tvrdí, že je jedno, či beháte, skáčete cez prekážky, bicyklujete... Jednoducho robte to, čo vás teší a s čím sa najviac stotožňujete. Potešenie a vytrvalosť sú X faktory na to, aby vaše cvičenie či pohyb mali zmysel a prinášali efekt. A uvedomte si, že sa hýbete pre zdravie a potešenie, nemusíte nič preháňať a robiť za každú cenu. Vyskúšajte!

 

Tlačiť Diskusia