Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Roky som nikoho nemala a už som prestávala dúfať... Jednoduché tipy vám zaručene pomôžu nájsť si konečne lásku

17.07.2017 bak

Skoro každý už zažil obdobie, keď nezniesol pohľad na zaľúbené páriky, lebo bol tak neznesiteľne sám...

Niekedy stačia malé zmeny a pritiahnete si do života lásku. 3 obrázky vo fotogalérii Niekedy stačia malé zmeny a pritiahnete si do života lásku.

Ak takéto obdobie bez partnera trvá už príliš dlho, často začínate byť skeptickí a prestávate veriť, že pre vás niekde existuje druhá polovička. Toto trápilo aj istého užívateľa sociálnej siete Reddit, a preto položil otázku, ako sa ľuďom, ktorí boli dlho single, napokon podarilo nájsť si partnera. Tu sú ich odpovede.


♥ Prestaňte cielene hľadať a radšej sa zamerajte na seba. Choďte do fitka, zapíšte sa na nejaký kurz, začnite s novým koníčkom. Keď sa začnete cítiť dobre a spokojne, budete vyžarovať auru sebadôvery a tá ľudí priťahuje.

♥ Celý čas na sebe pracujte. Najhorší možný scenár? Nikdy si nikoho nenájdete, ale stanete sa najlepšou verziou seba. Najlepší možný scenár? Nájdete si niekoho a budete najlepšou verziou seba po jeho boku.

♥ Hlavne sa ku každému nesprávajte ako k svojmu budúcemu manželovi. Zapracujte najskôr na priateľstve a nechajte, nech sa romanca dostaví sama.

Využite čas, kým niekoho nemáte, na zdokonaľovanie seba. 3 obrázky vo fotogalérii Využite čas, kým niekoho nemáte, na zdokonaľovanie seba.

♥ Buďte trpezliví. Ak nedokážete byť trpezliví, spravte prvý krok. Ja som mala jedného dobrého kamaráta, s ktorým sme si veľmi dlho vymieňali len slabé náznaky, že sa jeden druhému páčime. Ja som čakala na rázny prvý krok od neho, on si zase nebol istý, či sa mi páči. Takto sme chodili okolo horúcej kaše asi rok, kým sme sa konečne rozhýbali na jednej oslave posmelení alkoholom. Viem, že v budúcnosti by som v tom bola ráznejšia. Ak sa vám niekto páči, dajte mu to skrátka vedieť.

♥ Pohybujte sa tam, kde sa pohybujú muži. Buďte uvoľnená a vtipná. Pracujte na sebe, hlavne sa nezanedbávajte a nebojte sa flirtovať. To mužov baví. Určite sa netvárte utrápene a užívajte si čas, ktorý máte, či ste slobodná alebo s niekým.

♥ Netlačte na pílu, ak viete, že niečo nie je v súlade s vaším srdcom. Neuspokojte sa s málom, len aby ste niekoho mali. Keď stretnete človeka, bez ktorého si neviete predstaviť budúcnosť, až vtedy do toho choďte naplno.

Občas sa oplatí spraviť prvý krok. 3 obrázky vo fotogalérii Občas sa oplatí spraviť prvý krok.

♥ Začal som chodiť do fitka, zlepšil sa na kurze v komunikačných zručnostiach a trochu som zmenil svoje hobby, aby to nebolo len sedenie za počítačom. Potom som išiel na jeden výlet, kde bola prevaha dievčat, a bolo to! Našiel som svoju lásku.

♥ Nájdite spôsoby, ako urobiť svoj život zaujímavejší. A nerobte to preto, aby ste zapôsobili na niekoho iného, ale v prvom rade na seba. Vyberte si zaujímavé hobby, pri ktorom máte veľkú šancu stretnúť niekoho podobne naladeného.

♥ Keď vám nie je dobre samému so sebou, nikdy vám nebude dobre ani s niekým iným. Takže, zapracujte na sebe, aby ste mali čo ponúknuť. Nemôžete čakať, že vás niekto spasí.

♥ Hovorte častejšie áno. Keby som sa stále zašívala doma ako kedysi, asi by som si nikdy nikoho nenašla. Od istého času som však začala viac chodiť na akcie, ktoré organizovali priatelia, aj keď sa mi až tak nechcelo, a nakoniec som ho stretla na jednej grilovačke.

Tlačiť Diskusia (6)