Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Má len 15, ale keď uvidíte tie nekonečné nohy... Uhádnete, ktorá modelka má dcéru krajšiu ako ona sama?

17.07.2017 bak

Pri pohľade na jej fotky ťažko uveriť, že má len 15 rokov. Mladučká modelka je vernou kópiou svojej slávnej mamy.

Kaia Gerber 7 obrázkov vo fotogalérii Kaia Gerber

Kaia Jordan Gerber je dcérou americkej topmodelky Cindy Crawford (51) a tá je viac zo svojich génov ani nemohla odovzdať. Tie dve sa totiž neuveriteľne podobajú. A hoci má Kaia len sladkých 15, meria už 175 cm a výberom outfitov sa snaží podčiarknuť fantastickú dĺžku svojich nôh.

Kaia Gerber 7 obrázkov vo fotogalérii Kaia Gerber Kaia má s mamou skvelý vzťah a paparazzi ich často pristihnú na spoločnej večeri či nákupoch. Nádejná mladá herečka a modelka však dokáže aj poriadne provokovať. Naposledy vyvolala rozruch, keď na svojom Instagrame zverejnila vyzývavú kúpeľňovú selfie. Mnohých pobúrilo, že sa 15-ročné dievča stavia do takejto dráždivej pózy. Zdá sa však, že Kaia si z toho ťažkú hlavu nerobí, lebo onedlho nato potešila fanúšikov ďalším šteklivým záberom...

Mladučká Kaia pobúrila veľa svojich priaznivcov touto fotkou. 7 obrázkov vo fotogalérii Mladučká Kaia pobúrila veľa svojich priaznivcov touto fotkou.

Po vlne kritiky sa nepoučila, ale zavesila na Instagram tento záber. 7 obrázkov vo fotogalérii Po vlne kritiky sa nepoučila, ale zavesila na Instagram tento záber.

Modelka Cindy Crawford bola 5 rokov vydatá za herca Richarda Gere. S terajším manželom Rande Gerberom je už 19 rokov a majú spolu aj 18-ročného syna Presleyho.

Kaia Gerber 7 obrázkov vo fotogalérii Kaia Gerber Krásna po mame 7 obrázkov vo fotogalérii Krásna po mame Kaia Gerber 7 obrázkov vo fotogalérii Kaia Gerber Mama a dcéra 7 obrázkov vo fotogalérii Mama a dcéra


Tlačiť Diskusia (9)