Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Mariah Carey sa na sociálnej sieti chváli sexi fotkami, ale... Takto teraz v skutočnosti vyzerá jej telo

17.07.2017 Casprezeny.sk

Opäť to s ňou ide z kopca, či skôr naopak? Mariah Carey, ktorá sa pred svadbou s austrálskym boháčom snažila schudnúť, sa už zjavne vykašľala na diéty.

Mariah Carey 17 obrázkov vo fotogalérii Mariah Carey

Chcela by byť sexi ako Britney Spears? Tá sa počas svojich koncertov v Las vegas oblieka do sexi kostýmov, lenže na rozdiel od Mariah Carey na svojej postave maká. Áno, ide jej to asi ľahšie aj preto, že trénuje spolu so svojím partnerom, fitness modelom Samom Asgharim...

Britney Spears 17 obrázkov vo fotogalérii Britney Spears

Mariah sa snažila zo všetkých síl schudnúť, a svojimi úspechmi sa zvykla pochváliť aj na sociálnej sieti. Na svojej postave makala, pretože mala dobrú motiváciu - svadbu s austrálskym boháčom. Z tej však nakoniec zišlo.

Speváčka posilní svoje konto vydajom za štvrtého najbohatšieho Austrálčana. 17 obrázkov vo fotogalérii Speváčka posilní svoje konto vydajom za štvrtého najbohatšieho Austrálčana.

Aj po tomto svadobnom fiasku sa Mariah snažila zásobovať sociálne siete svojimi sexi fotkami, lenže... Pravda o jej postave je v skutočnosti dosť iná. Mariah totiž teraz zase vyzerá ako Otesánok.

Mariah Carey 17 obrázkov vo fotogalérii Mariah Carey

Keď nedávno vystupovala v známom kasíne The Colosseum at Caesars Palace v Las Vegas, každý mal možnosť vidieť, ako v skutočnosti vyzerá jej telo. Speváčka sa totiž napratala do sexi outfitov, ako to zvykne robiť jej mladšia kolegyňa Britney Spears, ale keď dvaja robia to isté, nie je to to isté...

Po 17 obrázkov vo fotogalérii Po

Mariah Carey 17 obrázkov vo fotogalérii Mariah Carey

Nuž, fotky z vystúpenia hovoria za všetko, Mariah by aspoň mohla lepšie zvážiť výber kostýmov, v ktorých účinkuje.

  Mariah Carey 17 obrázkov vo fotogalérii Mariah Carey

Tlačiť Diskusia (2)