Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Spoveď Mariky Gombitovej o mužoch svojho života: Prežila tri osudové lásky, ale ľutuje len túto jednu vec

13.08.2017 Monika Chybová

Marika Gombitová prežila tri osudové lásky, a hoci jednu vec trošku ľutuje, stále verí, že ju čaká ešte niečo pekné.

So svojou prvou oficiálnou autobiografiou Úlomky spomienok. 13 obrázkov vo fotogalérii So svojou prvou oficiálnou autobiografiou Úlomky spomienok.

V živote ste urobili niekoľko zásadných rozhodnutí. Pre hudbu ste sa vzdali rodinného života s vašou láskou Rudim. No museli ste prijať aj nepríjemné správy či ďalšie rozchody s Toljom a Albertom. Zmenili by ste to, keby ste mohli, alebo by ste si svoj životný film prežili rovnako?

Hudbe som podriadila veľa, niekedy aj na úkor súkromia. S odstupom času to možno niekedy v kútiku duše ľutujem, ale to je život. Som však veľmi vďačná, že stále môžem robiť prácu, ktorá ma napĺňa a teším sa z toho.

Rudi s ňou plánoval budúcnosť. Znamenalo to však vzdať sa hudby aj rodiny. 13 obrázkov vo fotogalérii Rudi s ňou plánoval budúcnosť. Znamenalo to však vzdať sa hudby aj rodiny.

Nikdy ste nezanevreli na mužov a lásku?

Mala som tri veľké lásky, ktoré boli krásne. Neupínam sa na nič, slobodne sa teším z toho, čo mi život prinesie. A verím, že ma niečo pekné ešte čaká.

Dôležitou súčasťou života je okrem lásky aj priateľstvo. Máte šťastie na dobrých priateľov?

Čas preveril, že mám okolo seba skutočných priateľov, na ktorých sa môžem kedykoľvek spoľahnúť. A k priateľstvu patrí aj to, že si dokážeme povedať s taktom čokoľvek. Pretože každá úprimne mienená rada je cenná.

Stretnutie po rokoch. Pre Mira Žbirku otextoval 3 13 obrázkov vo fotogalérii Stretnutie po rokoch. Pre Mira Žbirku otextoval 3

Čo u nich považujete za najdôležitejšie?

Keď sú pri mne v dobrom aj v zlom.

Aj sa vám po nehode a v čase, keď ste mali obdobie, že ste nevystupovali, priatelia pretriedili?

Po nehode za mnou chodilo do nemocnice zopár kolegov a hercov – tí mi verili a podporovali ma. Našli sa ale aj takí, u ktorých to bolo presne naopak.

U koho ste našli najväčšiu oporu, keď vám bolo najťažšie?

Predovšetkým Eva Kožejová, Andrea Pakesová a Julko Hron stoja celé roky pri mne a ja si ich úprimného priateľstva a pomoci nesmierne vážim. Oni sú mojou rodinou.

Fanúšikovia sa po 12 rokoch dočkali: Nový videoklip Mariky Gombitovej! 13 obrázkov vo fotogalérii Fanúšikovia sa po 12 rokoch dočkali: Nový videoklip Mariky Gombitovej!

Tlačiť Diskusia (2)