Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Je zaľúbený či nie? Večná dilema! Týchto 5 takmer neviditeľných, znakov prezradí, či je v tom až po uši

12.08.2017 E.M.V.

Už sa poznáte nejakú dobu, no stále netušíte, na čom ste? Možno vás už miluje, len sa to bojí dať najavo? Teraz zistíte, čo pán dokonalý naozaj cíti!

5 neviditeľných znakov, že je do vás zaľúbený. 2 obrázky vo fotogalérii 5 neviditeľných znakov, že je do vás zaľúbený.

Prinášame vám 5 nefalšovaných znakov, ktoré ho prezradia!

1. Všetky krajšie ženy idú bokom, venuje sa len vám

Už ste to prežili aj vy na vlastnej koži? Ak nie, gratulujeme! Predstavte si veľkú spoločnosť, kde sa väčšina mužov venuje vyzývavým, sexi ženám. Nič nezvyčajné, takmer každodenný jav, veď muži predsa radi flirtujú... Ak si však váš vyvolený všíma len vás, okolie ho nezaujíma, znamená to jedno. Ste pre neho viac ako ostatné, alebo vás už možno tajne ľúbi.

2. Často sa vás dotýka

Ak si vás chlap obľúbil, skôr či neskôr sa bude snažiť dostať sa k vám čoraz bližšie. Kým na začiatku ste sa len rozprávali, počas častých stretnutí sa niekedy už aj ľahko dotkne vašej ruky alebo chrbta. Ak vás trochu dlhšie podrží za ruku, neodtiahnite ju, radšej mu ju jemne stlačte. Je to pozitívny signál toho, že dotyčný vám nie je ľahostajný. A keď sa už dopracujete aj k prvému objatiu, nebudete musieť dlho čakať ani na prvý bozk.

3. Chce vás lepšie spoznať

Predpokladáme, že aj vy máte mnoho takých známych, s ktorými sa poznáte len povrchne a občas si vymeníte len povinné frázy. Ak si však všimnete, že váš vyvolený chce o vás vedieť viac, zaujíma ho váš život, vaša práca, vaše ciele a záujmy, môžete si byť istá, že máte v jeho srdci svoje miesto. 5 neviditeľných znakov, že je do vás zaľúbený. 2 obrázky vo fotogalérii 5 neviditeľných znakov, že je do vás zaľúbený.

4. Zruší svoje programy, len aby mohol byť s vami

Ak sa dozviete, že kamaráti ho volali na pivo, no on sa radšej rozhodol tráviť svoj čas s vami, ste na dobrej ceste. Iba zamilovaný muž sa dokáže vzdať kamarátov, zábavy a vybrať si ženu, na ktorej mu naozaj záleží. Môžete si byť istá, že ste pre neho výnimočná, ináč by s vami nestrácal svoj čas.

5. Predstaví vás rodine, kamarátom

Ak sa medzi vami ešte nič vážne nestalo, no predsa vás predstavil svojim priateľom, ste pre neho nesmierne dôležitá. A ak ste sa náhodou niekde stretli aj s jeho rodinou a nebol z toho v rozpakoch, vaše šance sú extrémne veľké, máte dôvod na radosť.

Tlačiť Diskusia