Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Herečku Drew Barrymore to netrápi: Aj ja som len obyčajná žena, pozrite!

12.08.2017 pkr

Obľúbená herečka zverejnila fotku, s ktorou sa stotožňuje množstvo žien.

Aj ona je len bežná smrteľníčka a matka dvoch detí. 2 obrázky vo fotogalérii Aj ona je len bežná smrteľníčka a matka dvoch detí.

Slávna mama Drew Barrymore je ako každá iná žena. Aj ona bojuje s príznakmi starnutia. Nezažíva však žiadny stres, práve naopak – zmenu víta. A za túto úprimnosť ju milujú tisíce fanúšičiek. Štyridsaťdvaročná hviezda pripomína, že ani hollywoodske herečky nevyzerajú bezchybne. Na to, aby boli pripravené, treba hodiny úprav. Po tom, čo realistickú fotku so šedinami a neupraveným obočím zverejnila na svojom Instagrame, dočkala sa slávna matka dvoch detí chvály od mnohých žien. Herečke starnutie vôbec nevadí. 2 obrázky vo fotogalérii Herečke starnutie vôbec nevadí.

Matky jej poďakovali, že sa nehanbí za fakt, že vyzerá ako obyčajné ženy. Hoci sa to nezdá, aj takýto malý krok svetových hviezd dokáže pomôcť mnohým ženám, ktoré prichádzajú o zvyšky sebavedomia pri pohľade na vyretušované a vždy dokonalé krásky. Takej Drew nevadia ani šedivé vlasy. Sú totiž prirodzenou súčasťou života každého človeka. Kým ich niektoré ženy prekrývajú, iné sa rozhodli túto známku starnutia prijať s noblesou. Do ktorej skupiny sa radíte vy?

Tlačiť Diskusia