Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Ivan Tásler s manželkou Annou sú svoji už 5 rokov: Toto je ich vášeň, ale... nájdu si čas aj na bábätko?

11.08.2017 bak

O spevákovi Ivanovi Táslerovi (38) a jeho kapele IMT Smile počuť pomerne často. Ale viete, čo robí jeho sympatická manželka Anna (30)?

Dvojica na festivale v Karlových Varoch. 6 obrázkov vo fotogalérii Dvojica na festivale v Karlových Varoch.

Zobrali sa v roku 2012 na jednej z austrálskych pláží po troch rokoch randenia. Tomu predchádzala žiadosť o ruku v Ríme. Manželia Táslerovci majú jednu veľkú spoločnú vášeň – cestovanie.

Vyštudovaná novinárka Anna, ktorá má tiež skúsenosti s prácou v rádiách, miluje spoznávanie nových krajín – najradšej s manželom po boku. Tí dvaja sú zohratá cestovateľská dvojica a môžu sa pochváliť už desiatkami navštívených krajín.

S manželom už precestovali desiatky krajín. 6 obrázkov vo fotogalérii S manželom už precestovali desiatky krajín.

Svoju lásku k písaniu prepojila Anna s láskou k cestovaniu a píše svoj blog, ktorý je nielen o spoznávaní nových miest, ale aj o móde a hudbe. Veď napokon, žije s hudobníkom...

Anička nedávno naznačila, že po splnených cestovateľských snoch možno príde na rad aj potomok, tak držíme palce!

Anna v Banskej Štiavnici. 6 obrázkov vo fotogalérii Anna v Banskej Štiavnici. Najradšej cestujú spolu. 6 obrázkov vo fotogalérii Najradšej cestujú spolu. Anna má povahu dobrodruha. 6 obrázkov vo fotogalérii Anna má povahu dobrodruha. Na festivale v Karlových Varoch. 6 obrázkov vo fotogalérii Na festivale v Karlových Varoch.

 

Tlačiť Diskusia (6)