Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Toto sa vám nebude páčiť! Krutá pravda o vojvodkyni Kate: Naozaj túto jednu vec ona nikdy mať nebude?

11.08.2017 Casprezeny.sk

Vojvodkyňa Kate (35) má milióny fanúšikov po celom svete, ale tohto muža si asi nikdy nenakloní na svoju stranu...

Takto chudne vojvodkyňa Kate. 26 obrázkov vo fotogalérii Takto chudne vojvodkyňa Kate.

Kate Middleton sa vďaka svadbe s princom Williamom stala známou na celom svete a podarilo sa jej nakloniť si množstvo fanúšikov. Podarilo sa jej to jednak vďaka príjemnému vystupovaniu, ale tiež aj vďaka tomu, že je módnou inšpiráciou pre tisíce žien.

Kate a William zvolili výchovu bez elektroniky. 26 obrázkov vo fotogalérii Kate a William zvolili výchovu bez elektroniky.

Vari najdôležitejšie v jej obľúbenosti je to, že sa stala matkou následníka britského trónu, princa Georgea a jeho sestričky Charlotte.

Charlotte rada napodobňuje mamu Kate. 26 obrázkov vo fotogalérii Charlotte rada napodobňuje mamu Kate.

Hoci sa vojvodkyňa Kate stala známou a obľúbenou, predsa sa nájdu ľudia, ktorí ju stále porovnávajú s matkou princa Williama, Lady Dianou. A tým sa vždy nezavďačí.

Nariadenie platí pre každého člena rodiny. 26 obrázkov vo fotogalérii Nariadenie platí pre každého člena rodiny.

Bývalý Dianin komorník Paul Burrel (59) napríklad tvrdí o vojvodkyni Kate toto: "Je to krásne a pôvabné žieňa ... úplne zbožňuje svojho manžela, sú oddaní jeden druhému. Ale to niečo navyše, čo by sa dalo nazvať ako X faktor, tá magická kvalita, charizma, to u nej nie je, "uviedol komorník v rozhovore pre 9News. Nuž ako, súhlasíte s jeho tvrdením?

Diana 26 obrázkov vo fotogalérii Diana

Vojvodkyňa Kate má iba o rok menej, ako mala Lady Diana v čase svojej tragickej smrti. Myslíte si, že sa vojvodkyňa Kate vyrovná Lady Diane?

Tlačiť Diskusia (9)