Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Sexica Andrea Verešová sa odhodlala k veľkej zmene vo svojom živote: Naozaj si TOTO už navždy odoprie?

12.08.2017 Casprezeny.sk

Modelka Andrea Verešová je v TOP forme vďaka tomu, ako príkladne sa stará o svoje telo. Jednu vec však už robiť nebude.

Andrea Verešová 13 obrázkov vo fotogalérii Andrea Verešová

Andrea Verešová miluje módu a zaujímavé kúsky na nej vyniknú o to viac, že sa môže pýšiť naozaj luxusnými krivkami. Napokon, ani nečudo, Andrea dbá na zdravý životný štýl, venuje sa joge, ale aj cvičeniu v posilňovni, a cvičiť je schopná dokonca aj pri prácach v domácnosti.

Aj na sociálnych sieťach sa rada pochváli fotkami z kuchyne. 13 obrázkov vo fotogalérii Aj na sociálnych sieťach sa rada pochváli fotkami z kuchyne.

Ako každá krásna žena, aj Andrea si potrpí na módu a pre módne kúsky má vo svojom dome vyhradený celý veľký šatník. Teraz však Andrea povedala módnym kúskom dosť. Nie že by sa prestala o módu zaujímať, ale rozhodla sa investovať do niečoho iného, ako práve do drahých šiat či kabeliek, ktorých má doma podľa jej slov už naozaj dosť.

Andrea Verešová 13 obrázkov vo fotogalérii Andrea Verešová

Andrea má teraz inú vášeň, rozhodla sa namiesto módy investovať do umenia, ktoré sa jej páči. A vďaka tomu, že má aj nadáciu, investuje prostredníctvom nej aj do detí, ktoré to potrebujú. Nuž, Andrea sa nám mení, raz z nej bude možno skvelá obchodníčka s umením, a keď to skĺbi aj s pomocou tým, ktorí to potrebujú, bude to tiež pekné.

  Andrea Verešová 13 obrázkov vo fotogalérii Andrea Verešová

Tlačiť Diskusia (1)