Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Vždy upravená prvá dáma to tentoraz prestrelila: Naozaj musia byť za každú cenu, Melania?!

05.09.2017 pkr

Americký štát Texas postihli po hurikáne Harvey rozsiahle povodne. V čase krízy je preto povinnosťou prezidenta a prvej dámy navštíviť postihnuté oblasti.

Prezidentský pár navštívil postihnuté oblasti. 4 obrázky vo fotogalérii Prezidentský pár navštívil postihnuté oblasti.

Zdá sa, že osoba, ktorá vyberala obuv prvej dámy Melanie Trump, nemyslela na fakt, že postihnuté oblasti sužujú dažde a rozsiahle povodne. Inak sa nedá vysvetliť voľba, z ktorej si mnohí ľudia ťukajú na čelo.

Elegantná za každú cenu? Toto prestrelila! 4 obrázky vo fotogalérii Elegantná za každú cenu? Toto prestrelila!

Hoci Melania zvolila krásne čierne lodičky, ktoré ladili s jej nohavicami, vzhľadom na počasie a oblasť, ktorú sa chystala navštíviť, to úplne prestrelila. Mesto Houston a jeho okolie totiž obklopuje v dôsledku zrážok hladina vody. V niektorých miestach dosahuje až 50 cm. Nič pre elegantné topánky.

Mnohí ľudia neverili svojim očiam. Lodičky! 4 obrázky vo fotogalérii Mnohí ľudia neverili svojim očiam. Lodičky!

Ako prekvapivo správna voľba sa ukázala obuv jej manžela Donalda Trumpa, ktorý vyrazil v celých topánkach. Voľba prvej dámy postupne spustila kritiku svetových médií a celebrít, ktoré pevne veria, že po príchode na miesto zvolila niečo vhodnejšie. Pracovníčka CNN Kate Bennett dokonca zažartovala, aby sa módna polícia upokojila, že Melánia zmení obuv. Mnohých však mrazí pri pohľade na terén, po ktorom doposiaľ v lodičkách prešla. Nuž, posúďte sami.

O nič lepšie počasie ju nečakalo ani po príchode. 4 obrázky vo fotogalérii O nič lepšie počasie ju nečakalo ani po príchode.

 

Tlačiť Diskusia (3)