Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Eva Mendes sa nedokáže vzdať nezdravého jedla, a aj tak je kočka: Vďaka 1 triku má postavičku ako lusk

08.09.2017 Lenka

Slávna herečka sa nedokáže vzdať nezdravého jedla. Má však jeden trik, vďaka ktorému aj napriek tomu vyzerá úžasne.

Eva Mendes miluje nezdravé jedlá a napriek tomu vyzerá úžasne. 3 obrázky vo fotogalérii Eva Mendes miluje nezdravé jedlá a napriek tomu vyzerá úžasne.

Eva Mendes miluje sladkosti. Ako to, že vyzerá takto?

Herečka s dokonalou postavou len nedávno priznala, že si občas dopraje aj nezdravé pochúťky. Svoju chuť na sladké vraj musí neustále krotiť. Hollywoodska kráska je však zároveň matkou dvoch dievčat a ani v oblasti stravovania im nechce dávať zlý príklad. A práve to jej uľahčuje ovládanie svojich chutí. Eva Mendes miluje nezdravé jedlá a napriek tomu vyzerá úžasne. 3 obrázky vo fotogalérii Eva Mendes miluje nezdravé jedlá a napriek tomu vyzerá úžasne.

Doma totiž kvôli dcérkam žiadne nezdravé jedlo nemá. Keď chce zhrešiť, kúpi si plnené čokoládové vajíčka. Určite ich tak zje menej, ako keby ich mala dennodenne na očiach. Vďaka tomu môže i v 43 rokoch hrať stále roly sexi dievčat a ukazovať svoje výstavné krivky. Aké jednoduché, však? Eva Mendes miluje nezdravé jedlá a napriek tomu vyzerá úžasne. 3 obrázky vo fotogalérii Eva Mendes miluje nezdravé jedlá a napriek tomu vyzerá úžasne.

Tlačiť Diskusia