Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Čo vám šepká vnútorný hlas? 1 z obrázkov odhalí, čo vám hrozí na jeseň: Na TOTO sa radšej dobre pripravte!

14.09.2017 anm

Aké nebezpečenstvá vám hrozia v jesennom období? Ak máte dostatok odvahy, vyberte si jeden z týchto obrázkov a zistite, čo vás čaká.

Test: Čo vám šepká vnútorný hlas? 6 obrázkov vo fotogalérii Test: Čo vám šepká vnútorný hlas?

Ak máte dostatok odvahy na to, aby ste zistili, aké nebezpečenstvá vás na jeseň čakajú, tak si vyberte jeden z obrázkov, ktorý ako prvý pritiahol vašu pozornosť. Zistite, na čo vás chce intuícia upozorniť! Test: Čo vám šepká vnútorný hlas? 6 obrázkov vo fotogalérii Test: Čo vám šepká vnútorný hlas?

Obrázok č. 1

Zdá sa, že na jeseň sa váš partnerský vzťah môže dostať do nebezpečenstva. Možno vyplávajú na povrch veci, ktoré partnerovi nedokážete tolerovať. Možno odhalíte staré tajomstvá, ktoré všetko zmenia. Dajte si pozor aj na intenzívne hádky, ktoré v poslednom období nebezpečne narušili váš vzťah. Vyzerá to tak, že sa medzi vami nahromadilo toľko problémov, že vás to už nudí a máte chuť zo vzťahu vycúvať. Ale možno to bude len jeden z vás, ktorý začne viac vnímať opačné pohlavie, pretože jeho city zoslabli. Pripravte sa aj na možnosť nevery... Ak chcete zachrániť váš vzťah, musíte konať čím skôr! Test: Čo vám šepká vnútorný hlas? 6 obrázkov vo fotogalérii Test: Čo vám šepká vnútorný hlas?

Obrázok č. 2

V nebezpečenstve sa ocitne vaše pracovné miesto. V nasledujúcom odbobí si dávajte pozor na neskoré príchody aj chyby. Zdá sa, že ich váš nadriadený prestane tolerovať. Nie je vylúčené, že prídete o svoju pozíciu nezávisle od toho, ako dobre a efektívne pracujete. Počkajte na varovné signály, a keď budete cítiť, že sa naozaj niečo deje, začnite si hľadať lepšiu prácu. Zmeňte ju vo chvíli, keď budete mať pred sebou čistú a bezpečnú cestu. Vyhnite sa pádu medzi dve stoličky! V tom najlepšom prípade ide len o vašu pozíciu. Možno vás presunú na iné oddelenie, kde vás čakajú zaujímavé výzvy. Počúvajte preto svoj vnútorný hlas, ten vám ukáže správny smer! Test: Čo vám šepká vnútorný hlas? 6 obrázkov vo fotogalérii Test: Čo vám šepká vnútorný hlas?

Obrázok č. 3

Hrozí vám depresia. Môžete sa na to pozerať z 2 uhlov. Na jednej strane je šťastie, že vás nečaká väčšie nebezpečenstvo, najmä ak máte so smutnejšími náladami bohaté skúsenosti. Na druhej strane začínajúcu alebo rozvinutú depresiu nesmiete podceňovať. S príchodom upršaných a tmavých dní bez dostatku slnečných lúčov mnohých potrápi smútok, únava a podráždenosť. Ako sa tomu vyhnúť? Napríklad tak, že sa na to vopred pripravíte. Nesmiete privítať jeseň vyčerpaní a bez energie. Meditujte, cvičte, pracujte na pozitívnom myslení! Načerpajte čo najviac energie z posledných teplých dní, nájdite okolo seba krásu a nedovoľte depresii, aby nad vami zvíťazila. Test: Čo vám šepká vnútorný hlas? 6 obrázkov vo fotogalérii Test: Čo vám šepká vnútorný hlas?

Obrázok č. 4

Ak ste si vybrali tento obrázok, pravdepodobne budete riešiť problémy v rodine. Ak chcete prežiť jeseň v (duševnom) zdraví, obrňte sa trpezlivosťou, teraz ju budete veľmi potrebovať. Keď vás niektorý člen rodiny vytočí, namiesto otvoreného útoku skúste chvíľu mlčať. Doprajte si pár minút na premýšľanie a hlboké dýchanie. Všetky vznikajúce konflikty riešte neskôr, keď obe strany trochu vychladnú. Čaká vás veľmi búrlivé obdobie a všetci budete nervóznejší než obvykle. Ak na to budete myslieť, nedovolíte situácii, aby sa vám vymkla spod kontroly. Pozor najmä na hádky so svokrovcami, môžu vám narušiť manželstvo. Buďte vyrovnaní, harmonickí a láskyplní. Len tak sa vám podarí udržať rodinu pokope - a vychutnáte si pokojné Vianoce. To bude vaša odmena! Test: Čo vám šepká vnútorný hlas? 6 obrázkov vo fotogalérii Test: Čo vám šepká vnútorný hlas?

Tlačiť Diskusia (2)