Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. OK
Azet.sk prejdi na

Aby vaša pokožka žiarila energiou

PR článok 11.09.2017 Casprezeny.sk

PR článok 3 obrázky vo fotogalérii PR článok

Každá z nás potrebuje občas dobiť baterky. O našej pleti to platí dvojnásobne! Túžime mať rozjasnenú, hladkú, hebkú pleť. Skrátka takú, ako keď sa vyspíte do ružova. A to napríklad i po prebdenej noci. Že je to nemožné? Vôbec. Nový rad energizujúcich krémov NIVEA Q10 plus C obsahuje koenzým Q10 a vitamín C. Teda dva silné antioxidanty, ktoré spoločne maximalizujú prirodzenú regeneráciu pleti a spomaľujú starnutie. Jedinečné zloženie radu umožňuje bunkám vstrebať cez noc až o 50 % viac kyslíka.

V hlavných úlohách: 2 silné antioxidanty

Koenzým Q10 je pleti vlastný, zaisťuje syntézu kolagénu a práve vďaka nemu je pleť hladká a pevná. Vitamín C je potom silný prírodný antioxidant, účinný bojovník proti voľným radikálom, ktoré sú jednou z hlavných príčin starnutia pleti. V čistom stave prispieva k zvýšeniu počtu takzvaných papilov v pleti. Cez tie potom môže putovať väčšie množstvo živín a kyslíka do spodných vrstiev našej kože, tzv. dermis. Štruktúra pleti sa zlepšuje, pleť je hladšia, pevnejšia, procesy starnutia a vznik vrások sa spomaľujú. Spoločne potom fungujú ako prírodný elixír mladosti.

Vitamín C s koenzýmom Q10 v nových výrobkoch vytvára účinnú kombináciu, ktorá chráni kožné bunky pred voľnými radikálmi, podporuje ich regeneráciu a zvyšuje schopnosť pleti prijať kyslík. „Naše štúdie preukázali, že kombinácia vitamínu C a koenzýmu Q10 urýchľuje všetky dôležité bunkové procesy, vrátane tých regeneračných, oveľa viac než len samotný koenzým,“ vysvetľuje dr. Sven Fey z vedeckých laboratórií NIVEA. „Vďaka tomu môže pokožka ´zhlboka dýchať´ a regenerovať sa. A to i keď spíme.“

Nový rad starostlivosti o pleť predstavuje Energizujúci denný, nočný a očný krém.

PR článok 3 obrázky vo fotogalérii PR článok

Energizujúci nočný krém proti vráskam Q10 plus C

Kým my spíme, naša pleť sa regeneruje. Čistý vitamín C obsiahnutý v kréme zvyšuje schopnosť pokožky prijať čistý kyslík až o 50 %. „Ku kožným bunkám sa tak dostane viac energie, ktorá je nevyhnutná na regeneráciu a ´opravy´ poškodených buniek,“ vysvetľuje Sven Fey, „Pleť sa pri pravidelnom používaní viditeľne vypne, vyzerá svieža, hladšia a mladšia.“

Pretože je čistý vitamín C náchylný na oxidáciu pri styku s kyslíkom alebo denným svetlom, zvolila NIVEA netradičné hliníkové balenie, ktoré túto citlivú zložku chráni.

Energizujúci očný krém NIVEA Q10 plus C môže tento proces ešte podporiť. Doprajte svojej pleti naozaj intenzívnu nočnú regeneračnú kúru!

Energizujúci očný krém proti vráskam Q10 plus C

Inovatívna očná starostlivosť NIVEA Q10plusC je účinná ako počas dňa, tak počas spánku. Kombinácia koenzýmu Q10 s vysoko účinným a čistým vitamínom C zlepšuje bunkové vstrebávanie kyslíka. Redukuje prvé vrásky a minimalizuje jemné linky okolo očí. Očné okolie je viditeľne pevnejšie a svieže. I pre túto starostlivosť sme zvolili balenie z hliníka, ktoré ochráni vitamín C pred oxidáciou.

Energizujúci denný krém proti vráskam Q10 plus C

Denný krém s koenzýmom Q10 a vitamínom C vyživuje unavenú a mdlú pokožku, intenzívne ju hydratuje a pomáha redukovať jemné vrásky. Vďaka SPF 15 potom pleť chráni pred slnečným žiarením, a zabraňuje tak predčasnému starnutiu pokožky, ktoré spôsobujú práve slnečné lúče.

  

 

 

Tlačiť Diskusia (1)